Шукаю чоловіка, щоб мати дитину, але раптом впала в любов

Вагітність - довгоочікуваний захід для багатьох жінок. На жаль, це іноді викликає труднощі. Красиві німфи дивують, як мати дитину І не розпадати на шляху до снів. Особливо в'ялені жінки готові вдатися до самих незвичайних способів вирішення проблеми.



Сьогодні ми розповімо про американську жінку ім. Єбба, яка знайшла батька для своєї дочки просто онлайн. Як це можливо і що сталося в кінці, читайте далі в статті.

Не так довго, Ebbe перетворився 30 років. Взаємовідносини з чоловіками не робилися, але вона дійсно бажала завагітніти. Тоді вона спробувала радикальний метод і написав оголошення на Craigslist:

«Я шукаю гідного чоловіка, який дасть мені можливість стати матір’ю. Спеціальні вимоги: 180 см висоти, не менше 30 років, готовність пройти всі необхідні тести.



Можливо, наш чоловік не знає цього. Але все можливе за кордоном. Ebba не шкодує про це питання в бізнес-подібному вигляді. Коли речі не за роки, романтика забирає спинки. Жінка дивилася в повному обсязі своїх друзів, які ходили під коронкою, зраджують любов'ю. Через кілька років вони розлучаються.

Вона була на однакових грабах. У житті Ебба були хороші чоловіки. Останні вони зробили все, щоб вони могли мати дитину разом. Але після багатьох зустрічей з лікарями виявилося, що він просто не здатний цього. Людина віддала себе від Ebba, і в результаті вони просто зламали.

Габаритний зображення

Ебба не хоче чекати більше, прагнення стати матір'ю, наповненою її життям і стала метою її. Відносні засоби додають паливо в вогонь. Наприклад, її похилого тітка залишалася окремо у віці. «Не можна подавати склянку води. Я не хочу! каже Ebba.

Лікарі запропонували жінці мати дитину штучно. Однак ця процедура досить дорого. Подруги жартували, що з тим же успіхом ви можете поцікавити деякі мужчини в барі. Ефект є тим самим, але це безкоштовно.



Звичайно, цей варіант не підходить для Ebbe. Вона бажала її дитину бути гарним батьком. Я хочу, щоб бути безглуздим. Вона вирішила вжити подібних різких заходів і зробити оголошення в Інтернеті.

Що сталося? До дива Ебба, вона почала отримувати повідомлення від чоловіків, які ж дні. Серед масових неадекватних пропозицій, які зацікавили її. «Привіт, моє ім’я Давида, я 35 років. Я хочу, щоб мати дитину довгий час, але всі мої стосунки не прийшли до цієї точки. Жінки повинні бути невірними. Я буду радіти, якщо ви погоджуєтесь зустрітися з мною, незнайомець писав.

Просте повідомлення, але чесне. І вона дав її згоду. «Я був ще приємним, ніж на фото. Поговорили про те, як це відбувалося і говорили про себе. Ми домовилися взяти тести і сказав:



Через тиждень все відбулося вперше. Ебба і Девід регулярно практикують, і він плодів. І так швидко, що покарані 2 смужки на тесті так само шокують жінку: «Я не думаю, що це можливо.» Я щасливий!

Під час вагітності Девід підтримав Ebba. Тим не менш, ніж час, який проживав разом, тим частіше жінка зловила себе мисленням, що вона падає в любов. Вони почали переварювати деякі знайомі дрібниці, розповідати більше про майбутнє.

3610Р. 4200Р.

До народження, Ebb і Девід почав жити разом. Вони навіть зустрілися між собою. З радістю привітали новини про вагітність. Але вони ніколи не дізналися, як з'явилася пара. І були вони дійсно пара?

Сонце Ебба прийшла і вона стала матір'ю. А поруч з нею був надійний чоловік, який щиро хотів стати батьком. Звуки, як щасливе закінчення, не це? Жінка тепер запам'ятовує свою ідею божевільним.



«Я не шкодую, що я зробив. Я думаю, що це набагато краще, ніж просто сидячи навколо очікування щастя, щоб падіння на голову з неба. Давід і я подбаю про дитину разом, і він допомагає мені всім. І я думаю, що дуже скоро він запропонує мені ..., говорить Ebba.

Що ви думаєте про цю незвичайну історію? Якщо ви задумалися про те, що дитина, то ви це робили? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное