Якщо я повернувся до СРСР на добу, я б купити квас з бочки і начинку.

Ностальгія для юнацтва або дитинства ночі охоплює душу. Що ми робимо? Як ви йдете в час? Як ви відчуваєте всі найкращі емоції знову? Уявіть, що така можливість існує... Що робити, якщо ви були в минулому?

Ми підготували невеликий перелік речей і товарів, які слід звернути увагу на один раз, ви знайдете себе в СРСР. Не дарма, що Союз славився найвищою якістю технологій та продукції, адже навіть зараз можна почути, що «то було краще». й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mgnovenya_iz_proshlogo)



Кожна людина обов'язково має певні побажання, які він хотів би виконати протягом дня в минулому. Хтось впаде до безтурботного дитинства, хтось у безсонній юності, і хтось знову переживає цінні моменти зрілості.

Почуття смаку безтурботності Кожен обов'язково хоче найсмачніша начинка з СРСР. Так, що був створений гість і тільки з натуральної сировини. Як ми пропонуємо не тільки дітям, але й дорослим. Я не можу витягти з вуха. Цей ущільнювач був дуже короткий термін зберігання, який ще раз підтвердив, що він був виготовлений з реального молока.

Що таке молочний коктейль? Ну, пам'ятайте його смак. Така ароматна солодкість всього 10 центів. Хоча зараз здається, що 10 kopecks більше не варто нічого, але під спілкою, з цими грошима ви будете купити два смачні сумки і, плетені як щік, бігти до ваших друзів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від "80/90s" Подарункові набори. (@rodom_iz_detstva8090)



Тут, без чого саме не було повернення в часи Союзу, це без духів заводу «Шаразад» «Шаразад». В даний час недбайдужно приписується до статусу «звороту», а потім Шахразада була мрія кожного модиста. І це незворотно.

Звісно, кожен запам'ятається тими духами, які були до смаку. Але перемішуючи істинний запах ваших улюблених парфумів, обов'язково вписайте в ваші плани на подорож в минуле.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Лариси Розентал (@larosental)



Якщо хтось зараз працює радянський м'ясорубка або міксер, він обов'язково щасливий. Ця методика збереглася протягом десятиліть і може бути тривалою. Він завжди був надійним, тому що він виготовлений тільки з високоякісного матеріалу. Виготовлені людьми для людей.

Навіть здається, що такі пристрої і смак варених страв автоматично покращуються. А тісто вийде, а м'ясо ніжне. Хто знає, це така магія або проста ностальгія не так вже й оцінить те, що відбувається. Але ми знаємо, що шматочок приємних емоцій безумовно додає аромату.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена авторськими кітами та ляльками (@olgaromanovadoll)



Е, не було жодного випадку, який не був якісним, радянським господарським милом. Чи можна було мити плями, і зберегти від прищів і застуди. І проти попелиці боролися, використовуючи мило, і з всілякими грибами. І від абсцесів, мило допомогло, і від набряків і укусів.

Який фантастичний інструмент. Люди можуть це зробити! Просто протягом століть. Здавалося б, звичайного мила, і ти сидиш і думаєш про те, як поїхати вчасно і не забувати таку важливу річ. Але це зміна? Абсолютно немає.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: https://www.banialekseeva.com/



Постільна білизна з реальної білизни Такі нижню білизну мати дочки, зібрані в доврі. Вбереглося від тепла влітку, а взимку прогрівається не гірше сучасних ковдр і покривається. Як це сталося? Відповідність проста – ця білизна була виготовлена з реальної білизни. Не схожий зараз, ви натягуєте кінчик і це всі збиті.

Здавалося б, що після цього, такі листи мали деяку магію. Ми були тільки молодими? І наша безтурботна душа, яка захочилась у всьому, вони побачили на своєму шляху і поділяють, що радість з іншими? І не потрібні гроші, гаджети і модні речі.



Якщо ви не змогли! Я дроюся в минуле, бігти до молоді з усіма моїми І є батьки, так молодий, так посміхається. І повісити їх, повісити їх, що мають міцність. Миг, жарт, бігти босоніж через дуже вулиці, де я використовував, щоб запустити, коли я був трохи.

Зробіть найсмачніший морозиво, ласощіть всі навколо молочних коктейлів, квасу, тістечок. І всі люди відкриті, подобаються всім радості в очах. Я хотів би зібратися і встановити таблицю, співати ваші улюблені пісні до ранку, і танцювати, поки у вас є достатня сила.



й Але все ж, як повернутися до минулого? Де запустити? Який мудрий чоловік розповість вам? Ми щиро сподіваємося, що винахідник фантастичного часу машини не далеко. Ми вдячні Вам за час, коли ми вже досвідчені. І для всіх людей, які долі нам давали.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное