Чому Наполеон Бонапарт страждає від фортепіано?

«І вони жили щасливо коли-небудь після...» – це те, як люблять історії в казках зазвичай закінчуються. А в реальному житті, ні царі, ні геніуси, ні визнані красуні з натовпами захоплених шанувальників не захищені від маринальної невідповідності. "Сайт" Нагадувати читачів реальних оповідань про те, що сталося з відомими історичними діячами.

339152р.

У 1689 р. 17-річному Петра і Євдоксії воєводних сімей Лопухінів було питання великої політики. І про деякі романтичні почуття молодого царя до своєї нареченої, звичайно, був з питання. Крім того, Еудокія не поділилася інтересами її чоловіка і, відповідно до контемпорій, не сяяла з інтелектом.



Все це було приводом, що три роки після весілля, відносини між дружинами приходили до неслухняного. Петро Великий припинив написання своєї дружини і почав бурхливий з дочкою голландського купця Анна Монса. А в 1697 Eudokia приєдналася до партії супротивників царя. У Суздал-Покровському монастирі.

Поруч з ім'ям Єлени, екс-дружина Петра не тільки продовжила приймати роялські нагороди, а й до всіх захватів вдалося зробити коханець. Коли правду наповнена, майор Степан Глебов був виконаний часткою, а королева збита збита королевою і змушена дивитися виконання своєї коханої.

Вона сказала, що в цей момент Едокія вилікувала Петро. І що замісник прийшов до нього років пізніше з бумерангом обману. Брат Анни Монс, Віллім, став камерою-клавікою Емпреса Катерини Алексеевни. Молода людина супроводжувала дружину Петра на всіх поїздках. І виявилося, що незабаром їх відносини вийшли далеко за бізнес. Як у випадку Глебов, ціна за любов було життя: 16 листопада 1724 р. Монс був виконаний.

«Якщо ви більше не любите мене, я не маю нічого робити на землі», - написав Наполеон Бонапарте до свого улюбленого Йосифану. На жаль, Йосипін був 6 років старшим, ніж молодий загальний, вже встигав відвідати технічне обслуговування і мав два діти з першого шлюбу. Але не зупинився на амбітному Корсікані з дружиною.

3594 2006

Після весілля Бонапарт вирушив на війська в Італії і продовжував бомбардувати його з захопленими літерами. І Йосипин залишився в Парижі і, здавалося пристрастю чоловіка, продовжив знайти в руках приємних чоловіків.



У певній точці ромби про невідповідність дружини вичерпала терпіння великого командира, і він зробив складне рішення про розлучення. Поміри Наполеона відлякули Йозефану, але вона зуміла бути прощенням і навіть несподівано для себе прикріпила чоловікові. Але змінилися ролі: тепер Наполеон змінив своїх господинях, як рукавички, не піклуючись про почуття дружини.

У мистецькій родині народилася краса і поета Авдотия Панаєва (нее Брянська). Батько був трагічним актором і матір'ю, що звучала на опері. Дівчина мріяла про наступне в степах батьків і навіть вступила до Академії театральних мистецтв. Але у віці 18 років одружився журналіст Панаєв і не зробив кар’єру в театрі.



Однак це не завадило її від отримання слави, як господиня модного літературного салону і головної краси Санкт-Петербурга. "Не тільки бездоганно красива, але і приваблива брюнетка", - сказав Фет Панайєва. І навіть короткозорий Чернишевський не пропустити на компліментах: «Бой, що не дуже багато».

Але красива сім'я життя була далеко від ідеального. Іванович Іванович, за словами контемпорів, людина пустий і рідкісний мисливець до «суниці», через кілька місяців втратив всі інтереси дружини. Крім того, він продемонстрував свою байдужість, захоплюючи червоною стрічкою на складі відвідувачів салону.

Панаєва регулярно сповідувала свою любов. Молодий Достоєвський закохався з нею на першому погляді, і відхилений Авдотиєю Некрасовим навіть спробував нести самогубство. Згодом персистентність поета загиблого плоду і Авдотиї почала оцінювати його. Нарешті, в 1848 р. Панаєв і Некрасов оселилися в одній квартирі.

Петербурзь був непристойним, а навколо екстравагантної тріо вирушав найдикіші ромби. З усіх походів до Панаєва, який залишився байкером з живою дружиною. Некрасов був страшним ревнощим, часто ізолювали Авдотию Яковлевну, зліва і знову повернувся. І тоді він отримав холод і почав обдурити.

Однак, його стосунки з чоловіком, позбавленим. Крім того, Панаєв і Некрасов придбали і спільно очолював Пушкінський журнал Современнік. Цей дивний співхабітації не закінчувався весіллям після смерті Івана Панаєва в 1862 році. Авдотия Яковлевна припинила його, залишивши квартиру і змащуючи письменника Аполлона Головачева, який був 11 років молодшим, ніж її.

Імператор Олександр І, хто пішов в історію, як реформуючий король, став однією з небагатьох воскреслених щасливих людей, які одружені за любов. «Принцеса Марія мені сподобалося жахливо з першого моменту я бачив її», - написав до батька Миколая від подорожі до Німеччини.



Здавалося б, щоб бути ідеальним шлюбом. Дружина імператора ніколи не заважала в політиці, була добре виведена, добре спостерігала в мистецтві і 18 років життя разом дав чоловіка вісім дітей. Проте остання вагітність була настільки тяжкою, що лікарі заподіяти імператриці, щоб мати інтимні відносини.

Після охолодження відносин з Empress Олександр кілька разів почав тимчасові фаворити. І в липні 1866 р., на прогулянці в Літому саду, він зустрів дочку князя Долгорукова Катерина. Його любов був відчайдушний і пристрасний. Катерина оселилася в палаці, в кімнатах над камерами імператора, і відварила його чотири діти.



Після смерті Імпреса Марія, Олександр, не чекаючи закінчення мисливця, одруженої Катерини. Не вдалося стати імпресом Долгорукової. Але вона і її діти дали звання найяскравіших князів Юріївського.

Це викликало перебіг у суспільстві і невдоволення дітей з офіційного шлюбу. Але імператор був адамантом і прикрашав його Катенка до його смерті. І останнє слово до Долгорукова: «Я відчуваю себе таким щасливим, що це щастя навіть лякає мене. й

Її чоловік і її господиня зустрічалися на пляжі в Коктебелі. Марина шукала гарних каменів на березі, і сімнадцятирічного Сергія, щоб допомогти їй. "Дякую всім, хто має чоловіка, що він красива!." – Цвєтаєва пізніше написав у вірші, присвячену чоловікові.



Безхмарно з'явіли GettyImages. Зняти будинок в Борисоглебському провулку, де народилась старша дочка Аля. Але війна почалася, і Ефрон пішов на фронт як медсестра. Після того, як він вступив у школу Юнкера, після революції воював на боці Білої армії і був змушений емігрувати з РФ.

доб.

Тим не менш, пристрасний поетичний характер, необхідний любов, і незабаром вона почала виводити однаково захоплені вірші інших. У 1914 році Марина почала тісні відносини з поетом Софія Парнок. Не знаю, що знаменита поема «Під опіками плюшевого ковдри ...» приурочена до неї.

У 1916 році Цвєтаєва зламала коротку романтику з Мандельштамом. Зустрілися в Санкт-Петербурзі, потім Осип відвідав Марина кілька разів в Москві. Вона приурочила 10 віршів до нього і присвятив 3 до неї. Зацікавився другом Єфрона Костянтина Родзевича. До розриву вона відправила йому замітку: «Я залишаю тебе, любивши тебе з усім серцем...» Наприкінці свого життя вона сказала, що це любов її життя.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное