Скільки летять в пенні відпочинок на морі в СРСР

У СРСР не тільки працювати, але й добре відпочивати. Для того, щоб потім почати працювати з ще більшою енергією. Можливо, після гарного відпочинку віра в яскраве майбутнє тільки виросла сильніше.

Тим не менш, багато часу пропускаються з тих пір. І сучасні молоді люди, які дивилися відео про іноземну подорож, не знають нічого про те, що це було схоже. кемпінгй Хто може сказати вам краще людей?



Відпочинок в СРСР
  1. «Я не пам'ятаю минулих і дивних. У той факт, що мої батьки були музичними педагогами і явно заробили не більше інших. Але в той же час у нас було 2 місяці відпочинку, під час якого вдалося провести три тижні в Карпатах. Насолодіться прогулянками в лісах, відвертої лікарської води, дихають найчистішим повітрям. А потім ми пішли на море протягом 3 тижнів. Час і гроші. А тепер, якщо ви порушили на тиждень на морі, це добре.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Пост Володимир Козлов (@v_kozlov)



  2. У радянських часів, коли я був 20, я отримав безкоштовну екскурсію Одеса – Батумі – Одеса на човні 30 днів. І жив в той час в Ташкенті, і на дорозі до Одеси і назад (через Москва) гроші були виділені мені в профспілці. Коли він навчався в нозі в інституті, він приймав до місцевих свят в двічі на рік. Ціна квитка склала 7 рублів і 20 kopecks. Заробітна плата 170 рублів." Пізніше в киргизькій частині до озера Іссик-Куль також на квитку. Так, місяць відпочинку для мене, дружини і дочка вартість 20 рублів + 10 рублів на дорогу в обох напрямках. Це доступність. І сьогодні, з середньою зарплатою 30 000, скільки коштує перебування з родиною в Туреччині або Єгипті?

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Пошта ред Ермек Риббекулу (@bsmoder)



Вільні поїздки до СРСР "У 1985 році я даю квиток до Трускавця". І не просто давав, але безпосередньо мене загрожують. Вони сказали, що якщо я відмовився, поїздка буде спалювати. Я ще був у навчальній школі. В кінці я пішов за 28 днів, тільки довелося платити за дорогу. Якщо я не пам'ятаю правильно, то це було у вересні. «Чи видаються безкоштовні ваучери? В останні 25 років я не знаю, хто отримав їх. Але ми з нашого заводу потім отримали ваучери, хоча не на морі, але пішли до Волги. 21 день був будинок для всієї родини. Мої діти пішли на місяць (і іноді протягом 2 місяців) кожен літо до річки Ведмідь. Вартість 12 рублів, а після народження третьої дитини і повністю стала безкоштовною. Крім того, для гарного навчання вони отримали безкоштовні ваучери до «Еагле» на морі.
Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта, пов'язана з Подорожем/Rest/Health (@travelata_na_vodnom)



Я пам'ятаю, як мій друг і я в профспілковому комітеті Інституту отримав пільгові ваучери до деяких санаторії Чорного моря. Вартість нас близько 15 рублів зі стипендією 40 рублів. У них є поїзд (близько 5 рублів), вони вирішили повернути літак (наприклад 13 рублів). До того ж я пам'ятаю, що стипендія була надана протягом усього літа (для 120 рублів). В результаті ми витратили на місці, ковзали на пам'ятки, купили місцеві напої, пішли на кіно і дискотеки. Але це вартість копійки. Більшість стипендії все ще є. Не було проблеми до осені. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення, що поділено Nostalgia на 70-ті роки (@zolotye__70-ті роки)



Чи є це добре? Я був членом профспілкового комітету, і я розподілив ці ваучери на 8 років. Вони дають вам 20 ваучерів для 200 випускників, і зробити все, що ви хочете. Хоча так, працівникам довелося платити 33% від вартості, а решта була оплачена профспілкою. Але було катастрофічне скорочення всіх тих, хто бажає. Для того, щоб отримати цей дозвіл, вам довелося написати заяву на профспілковий комітет, кристалізовану трудову дисципліну, зареєстровану в профспілці. І навіть з усіма цими перевагами була висока ймовірність того, що вони будуть відхилені. Вечері часто потрапили в руки ветеранів виробництва і активістів. І якщо вони роблять, то для однієї людини. Ви не можете взяти дружину або мати-в-одному з вами. Але протягом 35 років роботи я ніколи не отримую цей безоплатний тур. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Апостиль Мами/Стиліст/Арканолог і т.д. (@ta_khvostova)





Інформація кемпінг Це різні. Хтось вдячно запам'ятовує старі дні, розповідаючи, як добре йому вдалося розслабитися в кращих курортах величезної країни для заслуги. І спогади таких щасливих людей дуже приємні і цікаві для читання. У пам'яті залишаються перші враження моря, гори або інші незвичайні краєвиди.

Але при цьому досить відгуки від тих, хто не зберіг кращих спогадів про відпочинок в радянських часів. Як правило, тут говорять про недоступність ваучерів до кожного працівника (один для всього робочого життя отримав ваучер один раз, або взагалі не отримали). Якщо вони зробили, це не найкращий час року.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

A post shared by Антикваріат Урожай Москва (@retrobloha)



Пам'ятайте і величезні черги для будь-якої їжі, напоїв і розваг. І в цілому рівень сервісу, вони кажуть, в той час був абсолютно без. Проте, непривабливі радянські народи і такий відпочинок здавалося манна небесно.

Що таке? Поділіться спогадами про відпочинок в СРСР.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное