Чи був Валерій Меладзе коли-небудь співати до фонограми?

Пісні до фонограми були нормою в часі. Іноді я думаю, що поп-художники '90s Всі вони зробили. Захопивши аудиторію або аудиторію. Однак цей тренд стає менш популярним. Більшість художників, які цінують свою репутацію, намагаються зробити без запису.

Пісні на фонограму Валерія Меладзе – ідол мільйонів. Для деяких, це нитка, що зв'язує з дитинства. Деякі люди все ще користуються своїми виступами. Пам'ятайте, що співачка понад 50. За останні роки кар’єра не може бути забутим.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meladzevalerian)



Чому я пам'ятаю це? Може бути, тому що це сталося недавно. Невеликий скандал із залученням Валеріяй У одному з ресторанів художник виконав свої найвідоміші композиції. Акуратно, Меладзе трохи п'яний і санг до фонограми.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meladzevalerian)



Багато відвідувачів були дуже застарілими, тому що вони не очікують цього. У деяких людей помітили, що Меладзе не заважала себе занадто адекватно: він хвилював мікрофон і зробив його обличчя в будь-який спосіб. Митець чітко розслаблений і вирішив повністю розбити.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meladzevalerian)



Чи засудити таку поведінку? Я впевнений, що ви не повинні. Перший, молоді виконавці На своїх концертах набагато гірше. По-друге, творчий досвід Меладзе дає йому певні привілеї. Ми не повинні забувати, що всі людські істоти. Знаменитості не є винятком цього правила.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meladzevalerian)



Нещодавно 12 квітня Валерія та дружина Альба дочкай А батьки щасливі і витрачають багато часу з маленькою дівчиною, яку вони назвали Агатою. Пара вже має два сини: Костянтин народився в 2004 році і Лука, який народився в 2014 році. Ніна Валерія і Альбіна не хочуть найняти, віддаючи перевагу впоратися самостійно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meladzevalerian)



Саме тому співак хоче відпочити в ресторані. Це життєздатність, якщо ця поведінка засвідчує всіх, але Валерія навряд чи хотів. боляче або боляче ваших шанувальниківй Звісно, він відчував себе настільки комфортним у присутності цих людей, які він зміг, нарешті, дати піти на серйозну шахту і здатися своїм почуттям.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@meladzevalerian)



Як ви відчуєте, якщо ви були в цьому ресторані і побачили улюбленого художника в такому стані? Відчувається або просто сміється з серця, щасливий, що співачка може розслабитися і весело провести час?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное