Кавалер обіцяє маррі, але встановити дикий стан

Чи повинен я замаринувати чоловіка, який дає ультиматум жінці? Багато людей живуть протягом багатьох років, роблять все. чоловікй Однак такі зв'язки навряд чи можуть бути викликані здоровими. Одруження на основі певних умов призводять до розлучення.



Героїна історії сьогодні знаходить себе в аналогічній ситуації. Чоловік не розуміє правових відносин. Але він хоче, щоб він був на рівних умовах з ним у всіх відносинах. Що це означає і який вибір жінки зробить, читайте далі в статті.

Мій друг був покликаний маррі своїм ніжним Але він негайно попередив, що коли вони одружилися, вона повинна заробляти стільки, скільки він зробив. А декрет не сидить, нехай ніндзя робота. Подруга була зміщена, але вирішив розглянути пропозицію.

«А рік тому я пішов з моєї молоді. Він підрахував кожну пенну я провів. Всі наші розмови завершилися про гроші. Я не хочу крокувати на одному граблі, але Максим з'явився в моєму житті. У нас були прекрасні стосунки, поки він почав говорити про весілля, Оксана розповіла мені.



Виявилося, що її обране потрібно жити, за ним, як і всі цивілізовані люди. Довгий був нормою світу. Дружина заробляє стільки чоловіка. Чи будуються гармонійні стосунки між люблячими людьми? Я чесно не розумію.

Але я ще не розумію, як Оксана збирається вирішити цю проблему. Вона сказала, що ви знаєте, всі мої дворічні роки були одружені протягом тривалого часу, хтось вже має дітей. Я все ще в дівчат. Звісно, я не хочу обмінюватися для всіх, але я люблю Максим дуже багато!

Я вірю, що такі чоловіки повинні йти від. Я можу уявити, що чоловік буде. Що про Оксани, коли у них є дитина? Це, жінка, яка нещодавно подарувала народженню, повинна подбати про дитину і думати про те, де заробляти гроші? І навіть так, щоб бути на рівній нозі з чоловіком. Я не говорю про господарські справи!



Що таке сучасна людина? Немає бажання взяти відповідальність! Я не говорю, що жінка повинна сидіти на шиї чоловіка з ногами. Але ви не можете зробити такі дивні вимоги на коханій людині. Життя постійно налагоджується.

Уявіть ситуацію. Нещодавно жінка породжувала дитину, не всі вдається негайно повернутися до роботи і жити в якості звичайного. Що про постпартуму депресії? Нова мати потребує повної підтримки чоловіка. І вона, безумовно, не встигла думати про те, що йде на роботу і заробіток грошей на няньку.

р.

Говорячи про немовляти. Що таке тренд? Я думаю, що носини наймають люди, які не хочуть підняти своїх дітей. Звичайно, є часи, коли це життєво важливо. Але тільки запрошувати незнайомого дому і довірити його малюку. Ні, що звуки дивляться на мене.

«Я хочу присвятити дитині весь час. Чому варто працювати, щоб дати всі гроші на якусь няню? Цей момент втілює мене самі. Коли я вирішив поговорити з Максимом знову, він сказав, що я взяв його слова занадто серйозно. Я просто не хочу, щоб мій чоловік сказав тільки про гроші! – майже кріве поділуться з собою другом.



Я думаю, що це краще, ніж з кимось подобається. Хто знає, можливо, він почне розраховувати на їжу або щось? Оксани, бігти до неї занадто пізно!

Сучасні люди думають багато разів більше прагматичних, ніж це було раніше. Не дивно, що багато людей роблять попередні угоди і обговорюють питання грошей дуже уважно. Але що про почуття? Я впевнений, що Максим і Оксана можуть приїхати до загального деномінатора, якщо вони щиро люблять один одного. Якщо шлюби з небесними, то гроші не завадять їм.

03039, Україна

Що ви думаєте, що це? чоловік Чи можливо це питання? Чи можливо щось вимагати від партнера або партнера? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное