Я хотів ще один подарунок.

Що ви думаєте? Кращий день народження подарунок? Яким буде Ваш вибір, якщо ви можете зробити бажання? Ви не можете відповісти на це прямо. Ми повинні думати! Але наш підписник не думав другу, коли її чоловік запитував своє питання. Коли він почув, він сміється, звичайно. Але насправді, це сказав у всіх серйозності.

р.

Редакція. "Сайт" Дуже цікаво порівнювати думки. Тепер давайте відповідь на питання, що найкращий подарунок, а потім порівнювати його з тим, що ми будемо говорити про нашу історію. І ви повинні написати коментар до цього, без нього на всіх неможливих!

Валентина Петровна мала чотири дітей. Віки п'ять до сімнадцяти. вона дійсно хороша мама, вона отримує разом з усіма дітьми. І в дитячому садку вони роблять все, і в школі вони навчаються нормально. І вона сама господиня, завжди очищає вдома. чоловік згладжується і подаєтьсяй Але найголовніше, Валентина Петровна вважає себе дуже щасливою жінкою.

447794

Тоді вона і її друг говорили про подарунки на день народження, і чоловік запитав питання: що вона хоче? В першу чергу вона плуталася. Як можна відповісти на це питання? А потім вона просто прийшла до розуму. блискучийЯка вона голосувала чоловікові. Він сміхався, думав Валю не серйозним. Він дав золоті сережки на день народження.

Вона сказала мені про цю дівчину, посміхнувшись і забули. І тепер, можливо, через сім років, ця розмова запам'яталася знову. І тепер, що подарунок не зданий настільки наївним і смішним. Здавалося б, що навіть тоді, варто вжити бажання Валіні.

р.

Коли чоловік запитав про подарунок, Валя розповіла йому, що вона бажала б одного дня, щоб розслабитися. Сон, лежати у ванній кімнаті, варити нічого, не робити уроки з дітьми, але замість МагазиниОновіть свій манікюр і отримайте нову зачіску. Читайте книгу або просто погуляти по улюбленому проспекту. Немає одного хоче або хоче що-небудь з неї.



Хто знає, можливо, мій чоловік дійсно зрозумів? Золоті сережки дійсно дорогі подарунки. Але друг говорить, що це буде чудово, якщо він дав Валу шанс зробити те, що вона хоче. Тепер, щоб багато років пройшли, Валя тільки підтвердила своє бажання. Але тепер вона хоче не один день, але решта її життя.

Вона говорить, що вона нехай діти йдуть, як тільки вони назад. Захопивши світ, живе з колегами в оренду квартиру і роботи. Молодь виросла, тепер більш незалежна. І Валі отримав деякі. більшей Вона не хоче мені з онуками. Він сказав, давайте намагатися на шкірі.



Вона стверджує, що це можливо і право, що тоді вона не заважала прийняти такий подарунок до себе. Що мені сподобалося? Якщо стало зрозуміло, що Щастя трохи відрізняється.Що думають? І тепер, що бажання тільки посилилося. Ні, звичайно, вона не шкодує нічого, як може одного разу шкодувати, що він дав частину свого життя своїм дітям, підняла їх і дав шлях до життя?

Вона просто хоче відпочити її часу, щоб бути її. Це дрібно. загальнийВони мати, які мають багато дітей, і вони роблять це самі. Шопінг, манікюр, салон краси. Прогулянка по алеї та зустрічі з друзями. Повний план життя. Залишилося реалізувати вторинний план.



Здається, що чоловік також розумів наміри Валі, він намагається витрачати більше часу з нею, намагається судити її, як і у молодших років, і він виглядає дуже красиво. А до свого наступного дня народження не запитав про все, але приніс її ключ до люксу в гарному готелі і сказав: «Валуша, дорого, будь ласка, від усіх нас принаймні один день!»

По-перше, який подарунок ви дійсно хочете? І так, тепер є час повернутися до початку нашої історії - він дійсно збігався з прагненням Валіна? Якщо ви не можете, ви можете в основному подумати, що ви ЛюбительХто має трохи часу для себе.



Написати відгук про те, що ви думаєте Кращий день народження подарунокй І які питання, як реально це отримати. Прочитайте нашу наступну статтю про те, чому дружину панує замість ювелірних виробів. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное