Матір-в-завдяки, що юна дочка-в-завдяки повинна закінчити все

Зустріч батьків майбутнього чоловіка завжди стрес і непотрібні нерви. Але якщо ви подивитеся на це, вони теж були один раз молодими і зрозуміли все ідеально. Але є часи, коли моральна освіта Перший. Це коли молодий, і особливо дочка-в-право, дуже щільно.



Це просто так буває, що поточне покоління не тримається занадто багато до старих традицій. Переглянуто і важко жити до старих стандартів. І старше покоління, особливо в сільській місцевості, стала більш затребуваною. Але що це важливо, якщо майбутнє двох людей в любові є на користь?

З моїм молодим чоловікам я зустрівся в соцмережах. Я не можу приховати його, я ще був дуже молодий, але не завадила мені. Дівчинка і двадцять років дорослого хлопчика. Незважаючи на все це, ми мали багато говорити про. Мої однорічники зацікавили фривоусні справи та всілякі нецензії.

Через півроку я побачила Богдана вперше. Великий хлопець, добре вбудований і одягнений. Навіть краще, ніж картина. Є деякі харизми в ньому. Немає шкідливих звичок. Довгий час працює і приносить хороші гроші. Смарт. Але є одна проблема: він з села і єдиний син його батьків. Що означає, що він не збирається в будь-якому місці з дому.



Хоча я маю проблему. У двокімнатній квартирі 5 осіб. Місто насправді невелике. Таким чином, перспективи пошуку хорошої роботи мало. Хоча я навчаюся добре, але без знайомих дуже важко знайти щось підходяще. практично неможливо.

Незабаром Богдан прийшов до дому з квітами і парадом. Я зустрілася з батьками та молодшими сестрами. У нас є дуже маленький номер. Я боївся, що мій батько буде негативним про Бода через свого віку. Але вони були щасливими і продемонстрували його в будь-який спосіб.

У той же вечір, коли я вийшов, щоб побачити мій молодий чоловік і взяти його з ним поза, він запропонував мені. Все повинно бути: кільце, костюм, він отримав на одному коліні. Як кіно. Але я просив на день, щоб подумати. Речі рухалися занадто швидко. Недостатньо сказати, коли я прийшов додому, мрія не взяла мене в наступний день. Але я думав, що я дав мені відповідь. Я сказав так.



В будинку батьків прибули неприємні труднощі. Не думайте, що на краю села був старий хата. Красивий сучасний будинок. Манітурний двір. Лоти квітів. Я потім помітив, що, ймовірно, десь тут приховав дворядний садівник, в комбінацій і набір інструментів для кучерявих кущів.

Я був так неправильним. Ми зустрілися з матір’ю Богдана, моєї майбутньої матері. Табличка вона і її чоловік вкритий досить скромним, а на вечерю була сопульчальна тиша. Тільки один раз запитав мене, якщо я міг нагріти плиту. Немає реакції на мій негативний відповідь, крім невеликого сміху. Я не звернувся до неї.



Уранку чекали бальні та відро води. З словами «нині ви тут не гість, але майбутній господиня» розповів про очищення пилу і речей на другому поверсі будинку. Після роботи я приніс воду з колодязя, допомагав обід і підвісити пральню до сухого. Думки привидно садівника відхилені. Я зрозумів, що ці люди витрачають весь час на домашню роботу. Для цього вам потрібно використовувати.

Я дочка ліктя. Я можу зробити домашню роботу, хоча я повинен працювати набагато важче в будинку fiancé. Життєве життя, свіже повітря, здорове харчування і робота до сьомого поту. Ви знаєте, що не страшно. Ви можете використовувати для цього. Але щось ще збив мене.

До будинку батьків Богдана приїхали перші гості. Деякі родичі «сімічної води на водонагрівачі». Ми прийшли відвідати, але насправді - подивитися на мене і в той же час обговорюємо те, що ми побачили. Я не знаю, що вони вирішили, але до вечора мій майбутній маму вручив мені стару сукню розміром більше і вимагав, що я зносила його в будинку. Вона не любить штани, ви бачите.

1 500 р.

Тоді я почав скаржитися на мій макіяж. А що я витрачаю багато часу в душі. Дійсно, як може бути молодий, здорова дівчина дозволяє приймати ванну після цілого дня миття і миття?! Мати Богдана оцінить сина кожного разу. Він говорить про те, як добре він і скільки він зробив для них. Я дуже молодший, ніж йому, тому я точно не робив!

У школі я був гарним студентом. Різні цікаві групи, позаштучні заходи, аматорські заходи. Я поважав вчителям, і хлопці не занехтували. Я люблю мій fiancé. Я дуже люблю його, але не можна перенести таке ставлення до себе від батьків. Тексти пісень, а це означає: І Bodya не хоче чути про свою маму приниження мене. Він лікує її набагато більше, ніж він лікує мене.



Звичайно, ми не можемо рухатися. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що це буде тільки гірше після весілля. Чи не тільки я добрий госпіталь, але моє ставлення до мене є знежиренням. Але почуття для Богдана і складних умов життя в моєму домі не залишають байдужим. Саме так вони стають нещасливими дружинами. Я ще молодий, знаю, що я відчуваю себе жінкою, яка має нульові перспективи пошуку себе і реального щастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное