Чому кажуть, що в маленькому, але не в оману?

У сім'ї, де всі люди пов'язані, ви часто повинні зробити компроміси, щоб підтримувати один одного і створити любу атмосферу. Це нормально. Але персоналізація Іноді стає нестерпним. Дуже часто з цієї причини діти змушені в ранньому віці переїхати з дому, щоб орендувати житло. Просто тримати хороші стосунки з батьками.



Але це не так просто. На жаль, не всі молоді люди справляються з дорослим життям. Деякі люди потребують консультації і можуть бути фінансовими. У цьому випадку вони йдуть після того, як всі батьки, бо ніхто не допоможе їм. Як ви реагуєте на це? Гарне питання.

Порушення особистих кордонів Привіт. Моє ім'я Марія і я дуже складна ситуація. Мій єдиний син вирішив повернутися до свого дому.

Я живу разом 7 років. І виснажуються, але мають достатню кількість грошей. Мій чоловік В'ячеслав ще міцний чоловік і знаходить сили, щоб піти на різні види роботи, і я намагаюся керувати прибиранням будинку, керувати грошима, які ми маємо на руці, і іноді піти працювати в якості медсестра.



В цілому, наше життя є досить однотонним, але ми вже звикли до нього. У великій кімнаті є диван чоловіка, де він використовувався для відпочинку після роботи. В інтернеті, пошук цікавих новин і статей. Він робить цей пізній вночі, а потім йде на ліжко і хропіння до ранку.

Я люблю прокидати рано і піти на ліжко рано. Я люблю театр і кіно. Я можу прокинутися на 6-му і дивитися свою улюблену радянську комедію. Ми відрізняємось від свинини і сова. Але в той же час ми не згодні з цим питанням. Я оцінив свій особистий простір і він мій. Це, ймовірно, називається щастя в домашніх умовах.



І нещодавно ми дізналися не дуже хороші новини. В місяць тому, мій син назвав нас і, між тим, він сказав, що він не співав з фінансами через пандемію. Він може навіть пересуватися на деякий час. Неймовірно, але така можливість існує. Ми сподівалися до останнього дня, що це просто ізольований випадок безпідставної паніки. Але вчора він прийшов з молодят і пішов з нами. Він пообіцяв повернутися в тиждень.

Наш єдиний син одружений і має два діти, наші онуки. Як бачите, вся сім'я чотирьох скоро буде переходити в двокімнатну квартиру. І орендували квартиру до того, що буде орендовано сином, поки їх фінансові справи підготуються. Що таке, поки вони окупляться великим кредитом або до тих пір, поки не втомилися від нього.

Ми просто не можемо змінити щось. Моя сина належить третій частині нашої квартири, він зареєстрований в ньому. Закон частково на його боці. Крім того, ми любимо його і, ви знаєте, ми не можемо поставити нашу кров на вулиці. Якщо він був окремо, це буде набагато простіше. Але не його сім'я!



Починати з дружиною Вона народила онуки, але її позитивні риси закінчують там. Ця жінка повністю непідготовлена до роботи. І вона не очищає будинок на всіх. Миття, прасування, миття посуду - все одно. Саме тому ми припинили відвідання, бо ми не змогли внести місце, в якому живуть наші сини і онуки. Скрамблені яйця і цукерки не вважаються їжею щодня.

На жаль, наші онуки всі пішли в характер. Або вона просто не дала їм достатню увагу. Луд, іржі і неслухняний. Ось як я описав їх, якщо я чесний. Вони не мають відношення до своїх літніх людей. Вони з'їжджають від служби доставки, і вони можуть піти на ліжко до середини дня. Не дивно, в такому ранньому віці вони мають бідні сорти і очевидну зайву вагу.

Це робить чоловіка і я дуже сумний. Після всього, до кінця нашого тихого життя тільки тиждень. Сім днів. А потім всі ці капіто приходять, і ми повинні отримати разом. Як я сказав, що мій чоловік і я не комфортний в одному номері. І поділитися з кимось кухнею і крихітною ванною кімнатою цілком занадто багато.



Я теж був щасливий у себе: враховуючи, скільки дочка-в-право любить робити речі навколо будинку, наша пральна машина навряд чи перетворюється частіше, ніж зазвичай. Але це просто гірка залізниця. Захист мозку від реальності, адже кожен розуміє, що спокійне життя приходить до кінця. І що робити, бо ми не робили ніяких фінансових резервів. Щоб жити без боргів і кредитів в нашій ситуації вже є успіхом.

Так про допомогу сина або орендувати невелику квартиру для нас, не можна говорити. Чоловік вже погодився, що він буде йти як годинниковик на якийсь об'єкт на нічному зсуві. Він зробить життя трохи простіше для мене і його, але ви знаєте, це не панацея. Ми просто повинні чекати.



Я сподіваюся, що у вас є інший життя. Діти повинні допомогти батькам, коли вони старіють і розкопують. Не інший спосіб навколо. І найголовніше, якщо моя родина сина була трохи більш твердою, трохи більш стриманою, я б не був би так званим. З іншого боку, вони будуть мати таку сім'ю, ви бачите, і переміщення з квартири не буде необхідно.

Комфорт і комфорт, особливо в поважному віці, повинні бути присутніми в кожній людині. Дуже розчарування, коли речі трохи відрізняються. Ми сподіваємося, що ситуація буде вирішена найближчим часом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное