Чи можу я розповісти, що я бачив чоловіка з кимось іншим?

Ви пам'ятаєте найважчих рішень вашого життя? Що варто брати? Герой нашої історії сьогодні мав зіткнутися з дуже важкою ситуацією. Неупереджена порада - єдине, що може допомогти роздратованій матері приймати правильне рішення. Ми дуже вдячні, якщо ви поділитеся своїм баченням правильного рішення проблеми в коментарях!

Найважче рішення Я маю прекрасну дочку! І прекрасний, і розумний, і господиня відмінна. У будинку Мариночка завжди очищається, приготовлені, діти добре загартовані і весело. Він прикрашає мій син, він завжди доброзичливий з мене, і він буде закликати запитати, як він і запропонувати допомогу. У слово, золото, не дочка-завдання!



Я подобалася їй прямо. З першої зустрічі Сашенка приніс мені зустріч. З цього дня я ніколи не сумнівав, що це буде краще для нього знайти дружину.

Я завжди щиро вірю, що цей шлюб був благословенний Богом, і що нічого в світі буде темним життям сім'ї. Але неприємності прийшли з того, де вони не чекали.



В іншому день, як звичайно, я вирішив відвідати дітей і поїхали відвідати сина з дочкою. Я не викликав. Я знала Марину в цей день. Я вирішив здивувати вас. В кінці я отримав сюрприз...

На шляху до свого дому я побачила сина з квітника. Ну, я думаю, добре зроблено, я вирішив, будь ласка, дружину! Я просто хотів приїхати, як я бачу, леді йде до нього і кидає себе на шиї. Я втратив ноги від чого я бачив!



Після того, як Олександр урочисто подарував букету даму і поцікавив її, не було ніяких сумнівів. Мені довелося зіткнутися з страшним фактом, що мій син був обманом на дружині.



Я не знаю, що робити, але я вирішив піти подивитися Марина. Вона дрочить від дверей, щоб поговорити весело про просування Сашина і скільки вони планують для майбутнього відпочинку. І я слухав її захоплену історію і не вдалося затримувати сльози від дратівства, розуміючи, як непристойний мій син поводиться з нею.

Мариночка, помітивши це, думав, що я був про Саші, і відразу почав приховати мене. Він сказав: "Не хвилюватися, мама, я впевнений, що не забудьте відпочити." Так, збільшення серйозне, навантаження більше. Але я буду підтримувати все і допомогти!



Я пішов додому і не знаю, що робити. Чи повинен мій дочок-в-право сказати мені, що вона бачив? Або краще тримати тихий і сподіватися, що все посидить по собі?

Sashenka - це хороший хлопчик, просто stupid. Він скоро усвідомить, що він зробив!

Р

Ви вважаєте, що це буде краще тримати тихий або розповісти про погані новини дочки? Ви коли-небудь зіткнулися з такою ділем?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное