П'ять років тому я приніс класичний рецепт ріпчастого супу з Парижа.

5 років тому я пощастив відвідати Париж вперше. Після відвідання Лувре і ходьба через сад Туїльрі, я пішов на затишну французьку кав'ярню з назвою La Rotonde des Tuileries, де я зумів смакувати дійсно ідеальний смак. класичний суп. Від дотику ложки сирна скоринка на пластині тріскається, і я відчував неймовірно апетитний сир або пряний аромат.

Для того, щоб сказати, що це було смачно, немає нічого сказати. Я ніколи не смакував все більш смачним! За останні 5 років я шукаю цей дивовижний смак.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Французький цибулевий суп Від шефа, який працює в Європі. Для того, щоб не чистити під час варіння, я відправив очищену цибулю голову до морозилки протягом 5 хвилин!



Класичні ріпчасті інгредієнти
  • 500-600г цибулю
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 30г вершкове масло
  • 1-1,5 ч.л. борошна
  • 1 ч.л. Dijon гірчиця
  • 1л бульйон
  • 1 гілочка чебрецю
  • сіль, перець за смаком
  • 1 зуб. Кошик
  • 70 г сиру або менталі
  • боксерки


Підготовка
  1. Цибулю в супі йде багато, тому варто знати життя хакі, які полегшать нарізкай
    Спочатку потрібно взяти гострий ніж, і тримати цибулю самому в холодильнику перед порізкою. Також можна обробити ніжний лез з лимонним соком. По-друге, необхідно періодично змочити ніж у воді. Для того, щоб не торкнутися при різанні цибулі, потрібно спробувати натиснути мову на небо. Він також сказав, щоб допомогти жувати ясен або хліб під час різання.





  2. Очистити і вирізати цибулю з напівкілцями, потім обсмажити її в сковороді з рослинним маслом, постійно помішуючи. Спочатку обсмажити цибулю на сильному вогні, а потім поступово знизити вогонь до середини. Посипаємо цибулю. Весь процес займає близько 30 хвилин.



  3. Додайте борошно до цибулі, можна також залити білий сильний напій, який зберігається в дубових бочках або пляшках. Вам потрібно близько 50 мілілітрів, але можна обійтися без цього етапу. Посмажити борошно з цибулею протягом 5 хвилин. Додайте гілочку чебрецю. 12



  4. Готуємо бульйон заздалегідь. У класичному рецепті цибулинного супу використовується м'який бульйон, але можна також взяти овочі. У готовому бульйоні залити цибулю борошном. Також можна додати гірчицю Діюна в суп. Прогулянка по 10 хвилин.



  5. Готуємо крупи заздалегідь. Багет або будь-який інший хліб нарізають на шматки, натирають часником, посипають тертим сиром і направляють на 3-4 хвилини в духовку. р.



  6. Суп заливається порційно в термостійкі пластини, в середині викладають тост і натирають верх суп з сиром. Сир можна приймати будь-яким. Надішліть тарілки супу в духовку за пару хвилин до сирної скоринки форми.



  7. Все готове французьке ріпчасте суп. Бон привіт! Багато Французька їсть цей суп в основному як закуска до основного курсу.





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Chef Ilya R. На каналі Ilya ви можете дізнатися багато про французьких, іспанських, італійських та азіатських кухнях. Справжній магазин знань в галузі апетитних страв!

про:blank

Я також можу познайомитися з 4 смачними рецептами салатів з серця Парижа від майстра французької кухні. Ви пишете рецепти в мій ноутбук!



Цибулю, на перший погляд, дуже простий і неприпустимий рослинний, але це тільки на перший погляд. Насправді це може стати основою багатьох смачних страв. До речі, в дитинстві, під час перстрофії, коли гроші не було достатньо, мама варила мене цибулю млинці. Так вони присмажені точно так, як пахнуть. Цей класичний цибулю-суп Також досить бюджетний з точки зору інгредієнтів (не підрахунку сиру грейере, але його можна замінити простим сиром), а в той же час дуже смачно і сердечно.

Я дуже рекомендую його підготувати. І Чеф Ілля за рецептом дякую!

Я дуже вдячний, якщо ви поділитеся своїми перевіреними способами, не торкнувшись, коли ви робите. лука!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное