Моя мама-в-завдя була спочатку згасити про наше розлучення, але незабаром кинулася до немовляти мій новий онук.

Які негативні наслідки розлучення батьків для своїх дітей? Сама болюча річ, що дитина може пройтися під час розлучення батьків - це втрата зв'язку з значними дорослими. Деякі не мають можливості бачити одного з батьків, і деякі повинні розуміти, що вони більше не цікаві для своїх улюблених дідів. Що робити в цій ситуації, щоб допомогти дитині впоратися зі складним періодом? Це питання, яке вже багато місяців припинило наш сучасний оповідач.

І я вірю, що з матір'ю В.В. Степановною Я був неймовірно щасливим. Дуже строгий, але я завжди був теплим. І коли моя донька Анечка і я народилася, вона не хочу душі в ній. Я завжди хотів би провести якомога більше часу з дитиною.



Валентини Степановни взяли її онука на дитину, і вона навчалася в домашніх умовах з нею - вона шукала різні освітні ігри з вправами. А коли мій чоловік, і я повинен піти кудись разом, мій мама-в-завдявся з Анеською.



На жаль, доля указала, що я мав розірвати чоловіка. Я не хочу стояти на шляху. Чи має сенс тримати чоловіка, який хоче когось ще?

Габаритний зображення

Ми навчились про майбутній розлучення. Довгий час нас привезли до умов, принаймні заради дочки, щоб зберегти сім'ю. Про це сказав мій чоловік. Почуття провини, очевидно, ніжності покриті ... Але я не хочу жити так. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що любов пішли, це не обов'язок продовжувати жити разом. Ми нарешті вирішили.



Ми проживали в квартирі Валентини Степановни. Чоловік, після того, як ми обговорювали все, перейшов на новий коханець. І мій мати-в-право погодився, що доки я знайшов підходящий варіант житла, я живу з нею. Але, як тільки всі папери розлучення були оформлені, мій мати-в-право запитав мене і дочку залишити, якби ми були абсолютно дивнішими.



Звісно, я не суперечився і нагадував про угоду, теж, розглядався зайвим. На щастя, мій мама жив тільки два години від нашого міста. Моя дочка і я пішов, щоб побачити її. Звісно, це було важко, щоб отримати разом з невеликою родиною, але якось ми оселилися.

Проблема не навіть того, що колишня матері-на-правила нас. Я не розумію. За весь рік після розлучення вона ніколи не була викликана і не відвідувала її онука. Як перестати любити дитину, яка виросла перед вами, тільки тому її мама розлучила сина?



Подруга каже, що вона побачила Валентину Степановну ходьбою з коляскою нещодавно. Я думаю, що новий бабуся є нянькою. Де хвилюватися про Анни, і так доглядати досить...

Моя дочка завжди просить про її бабуся. Сльозиться моя душа. Я просто не можу уявити, як пояснити, що бабуся не хоче бачити її більше.

Що б ви порадили нашому героїні? Ви думаєте, що ви повинні спробувати зв'язатися з матір'ю і попросити її, щоб побачити ваш бабуся? Я хочу, щоб пояснити моїй дочці, що вона ніколи не побачила її бабуся знову?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное