Що зробив меркантил чоловік дарувати собі напередодні весілля

Спілкування двох сердечок, насамперед, абсолютна довіра у вашій душі. По-друге, підтримка і прагнення допомогти у всіх питаннях і рішеннях. Будь-який. сексуальність Або бажання отримати прибуток негайно знищує те, що ми звикли викликати любов. Це завжди була справа і ми сподіваємося, завжди буде справа.



Але історія, на жаль, знає безліч справ про шлюби зручності, наприклад, взяти ту саму Індія, Пакистан або деякі країни Близького Сходу. З одного боку, ці традиції, які ми, ймовірно, не розуміли. З іншого боку, в наших широтах такі союзи вважаються підробками і часто засуджуються.

Але наша історія сьогодні не про шлюбні традиції світу. У невеликому містечку колишнього союзу відбувся випадок. Іра і Михайло - молодий і трохи божевільний. Вони зустрілися з інтернетом, не змогли зустрітися довго, і як вони зустрілися, виявилося, що вони мають величезну кількість взаємовідносин.

Довгий ходи, теплі вечірки і приємне проведення часу. Хлопці мухають, і хлопці все ще закохуються в любові. Ще одним фактором успіху їх об’єднання були взаємовідносні друзі, які постійно підтрималися і керували пара на правому шляху. Здавалося б доглядати.



З самого початку відносин Міша помітила, що улюблена Іра відчуває себе досить фінансово. Вони відразу погодилися, що вони будуть «сучасними і передовими, як в Європі». Це означає, що всі платні для себе, крім того, звичайно, всілякі приглушення романтичних брелоків і подарунків, тому що без неї немає способу.

Михаїл був комфортним, щоб провести час в клубах і кафе, а також подорожувати. Сплачуйте за себе, заощаджуйте трохи, це все. Немає такого, як багато грошей, потрібно зберегти. Не те, що він потрібен що-небудь, але, як вони кажуть, penny зберігається. І тепер ті часи такі, що ви ніколи не знаєте, коли цей рубль буде корисний.

Ірина проживала в двокімнатній квартирі. Її, як хороший іноземний автомобіль, був переданий батькам. Милті люди, які не хочуть, щоб їх дочка була потрібна. Але Іра розповіла всім, що вона живе в оренду квартиру, і використовувала машину тільки в самих екстремальних випадках. Так вона була заспокійливою в серці, бо її соціальний коло не може похвалитися спеціальними грошима.



6 місяців після весілля дівчина вирішила взяти дорогі курси для дизайнерів. Її батьки не допомогли їй; вона зараз доросла. Михаїл тепер мав витрачати більше на їжу і газ, коли він хотів взяти машину. Для квартири молоді продовжували платити однаково.

У цей непростий момент сімейного життя Міша не могла стояти.

до Як це можливо? Ви витрачаєте гроші на курси для себе, і я повинен платити за все. Чому він був різним до і все було океї? Чи змінюється печатка на паспорті все?

Він все ж незадоволений, навіть коли Іра пояснив, що вона вирішила взяти курси не для задоволення, але для кращого, більш оплаченої роботи в майбутньому і того, що його майбутнє і майбутнє своєї сім'ї в цілому залежать від його результатів. Вона також сказала, що вона буде щаслива, якщо Михайло взяв час, щоб дізнатися щось нове.

Для себе Міша вказав: його робота завжди буде затребуваною. Він бармен. У місті немає високих барів. Так чому катування себе і витрачати додаткові гроші? А Іра теж впав на деякі курси, тільки витрачає гроші, і його. Він знає, чия квартира і автомобіль це, батько-в-право сказав йому все на весілля.

Після пари місяців хлопці вирішили піти кудись, щоб відпочити на пару днів. І Яра нагадав, що в цей час вона повинна зберігатися, тому Міша повинна брати більшу частину відпочинку. Ця ситуація не була до смаку чоловіка і він знову відварився.



- Я не збираюся взяти його більше. Мої гроші збирають труби. В іншому випадку я залишаюсь ні з чим. У вас є будь-яка ідея, скільки ночей я повинен працювати так, щоб два з нас могли піти, де ви хочете піти? Приїжджайте в будь-який час. Принаймні знак автомобіля для мене. У цьому випадку я буду захищений від того, що ви просто залишите мене, якщо ви знайдете когось багатим.

Ірина була в повному ударі, що день. Звісно, будучи багатим з дитинства, вона дивилася на гроші трохи по-різному. Але вимагати машину з неї, було занадто багато. Але той факт залишився, що вона не була достатньо грошей своєї справи, і тоді вона була змушена до того, як вона виправдала чоловіка.

За кілька місяців миша повернулася до цієї розмови кілька разів. І кожен з них був більш агресивним. Зрозуміло, що людина збуджена, і він не мав намір відступати від своїх слів.

В кінці яра не стояти.



GettyImages - Я підписала квартиру та авто на батьківщині. Я нічого не маю. У зворотному зв'язку мій дад дав мені повну кількість курсів, і тепер ми можемо запустити. Окремий бюджет, нормальні зв’язки, без заздрості між нами. Я вдячний вам за вашу допомогу, і я маю один невеликий подарунок для вас.

Але дівчина не закінчила свою монологію. Чоловік змінив обличчя в другій і перетворив 180 градусів. Дверцята до кімнати застібається і він пішов в душ. Через півгодини або так, здавалося б, спокійний Михайло отримав одягнуті і зліва. Я думаю, що робота. Коли він прибув вранці, він почав збирати свої речі.

Через тиждень, буквально надсилаючи текстове повідомлення, людина сказав, що він має намір розлучення. Відповідність, дари та виховання змінять свої рішення. Він не може йти, як це все більше, і він пішов.



І Ірина все ще не може відновитися. Чому це сталося? На початку своїх відносин кохана людина не знав, хто її батьки були. Що змінилося? І тільки батько не здивував, коли побачила його дочку на дверцятому Він посміхався і запросив мене всередину. Хороша, міцна кава повинна принаймні трохи виправити ситуацію і заспокоїти затінені нерви.

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное