Син заробляє мало і сміливо очікує нас, щоб допомогти йому.

Що робити, коли зарозумілий син і дочка-взагалі постійно вимагають грошей і провокують сварки, якщо вони відмовляються? Це питання, що говорить про героїні сучасної історії. Чи може ми допомогти їй впоратися з складною ситуацією?

Я не маю дитини на тривалий час. Я пішов до лікаря протягом п'яти років і майже втратив надію. Але в результаті я зумів завагітніти, і це було диво для нас! Так Назарчик є довгоочікуваною дитиною і ми дуже любимо. Тому батько і я завжди спробував надати йому не тільки все необхідне, але і виконати будь-які змії.



Коли Назар виріс і вирішив не піти в університет, але почати свій бізнес, чоловік і я підтримав його. Хлопець розумний, тому ми щиро віримо, що він досягне успіху. Навіть після перших двох спроб не вдалося, ми давали йому більше грошей на інший стартап.



Через кілька років стало зрозумілим, що від власного бізнесу була відмова. Я починав натяки до сина, що час подумати про більш практичний спосіб заробити гроші. Назар відповідав за звинувачення мого батька та не підтримую його. По-перше, він отримав роботу в якості бармена в якомусь поганому закладі, і все ж займає гроші з нас.

Бажаю його. Рік тому, син заміжний однаково незрівняний і нерозумний дівчина. І тепер два з них сидять на шиї. Моя донька-в-права також намагається диктувати свої правила в своєму будинку.



Нещодавно пара оголосила про те, що вони хочуть мати дитину, тому я повинен продати котедж і дати їм гроші, щоб забезпечити своїм онуком все, що він потребує. За кілька хвилин я промовив. Звичайно, я дуже хворий, але такі форелі занадто багато. Впевнений, що я розповіли свою дочку.

У відповідь сини вирішили страйкувати. Поговоріть з батьком, бо він керує сімейним бюджетом. Вони реагують на мене, якби я був порожнім місцем.

351934

Звичайно, я не буду продавати. У мене є багато щасливих спогадів. Від молодого віку я відпочию душу від метушні міста і відновила свою силу.



Я не хочу бути непарними з сином. Це єдина дитина. І що робити в такій ситуації, я не кладаю мій розум ...

Р

Що б ви порадили нашому героїні? Ви думаєте, що ми повинні продовжувати занурити змів голодного сина? Ми дуже вдячні, якщо ви поділитеся думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное