Чому японські мами обсесують з вихованням своїх дітей

Ми часто дивуємо, чому японці так погано. У сенсі нескінченних трудових і патриархальних значень на фоні дефіантного аніме і абсолютно божевільної незламності. Це всі мої помилки. Японська освітаАле це не всім. Якщо ви хочете дізнатися, є Kyōiku Mama в Японії. Ми розповімо, що це означає.



Поза «Ложки» Не так давно редакція "Сайт" Я вже згадував японські фати в плані сім'ї. Про те, що шлюб практично єдиний правовий спосіб мати дитину. Незважаючи на те, що звичайні японські люди часто обходять ці правила, люди з статусом просто не можуть дозволити собі щось схоже. «Лид моральності», щоб говорити.

Ця освіта доступна для обмеженої кількості людей. Дуже добре. сім'ї Вони можуть дозволити собі. Іноді виникає абсурд, тому що діти починають готуватися до зростання кар'єри практично з народження. І без «Кеіко мами» тут не обійтися. Їхню увагу дітям можна назвати справжньою обсесією.



Незважаючи на те, що в Японії всі діти вважаються розумними і дарованими, заможні люди в більшості випадків намагаються визначити свою дитину в найпрестижніших закладах. Я. дитячий садок, школа або університет. У випадку, коли керівники шкіл або садівників батьки пропонують казкові хабари, до тих пір, поки їхня дитина була прийнята. Це великодня.

На фоні того, що глава сім'ї постійно працює і займається кар'єром, всі ці питання мають справу з матір'ю. І вона не має рівних. Японка «кіко мами» діяла як драма загартування, повністю без огляду берегів. Дитина потрапляє під тиском навчання з дуже юного віку, він майже не має вільного часу. І мій мама тримає око на все.



«Keiko Mama» «Keiko Mama» часто називаються абсолютно неприпустимими і безсмертними жінками. Вони також можуть бути обвинувачені, які не люблять своїх дітей. По суті, вони зацікавлені лише в тому, як дитина компренує науку і чи вдалося її виконати. домашнєй Не важливо, як він відчуває. Головне, щоб зробити добре в школі.



Незважаючи на драконські методи виховання та судові рішення, інші мами Кіоіку є переконливими. Не так багато для своїх дітей. Тим не менш, дівчата мають невеликий шанс дізнатися дитинство, так як мати, як правило, спираються на сина. Саме тому дівчата можуть Вирішити самостійной Як для хлопчиків, вони не мають вибору.

Варто відзначити абсолютну жертву мами Кіоіку. Як і її дитина не має часу, тому вона. Це, як правило, короткі інтервали для "використання" і "нав'язливого" Як жарт, вони можуть бути названі Мадзіллас (Мати плюс Годзілла). Це підтверджується досвідом однієї такої матері, яка, після закінчення чотирьох, написав книгу про це.



Вона безпосередньо пише, що вона досягла успіху і всі її діти в кінцевому підсумку зробили серйозну кар'єру в медицині. Це передувало повністю аскетичне життя. дисципліна І кращий університет в Японії. Діти змогли отримати стипендії та внести списки студентів. Він потрапив до того, що ця мама буквально взяла своїх дітей до іспитів вручну.



Не тільки один. Після закінчення школи «Кіоіку» мами прибувають з дітьми. Під час вступу або інших іспитів вони живуть в готелях поблизу і повністю контролюють процес вступу. Навіть якщо дитина не вдається, це тільки підвищує його вплив і ентузіазм. наступний рік Син прийде.

У своїй книзі, що діти не повинні впадати в любові, оскільки вона повністю руйнує всі плани. Кожен вільний момент надається дітям. По суті, вона ніколи не мала вільного часу. Окрема точка - повна відсутність будь-якої романтики з чоловіком. Всі діти! Алас, моя мама нічого не писала про стан свого моралі.

Редакція

GettyImages Ймовірно не можна сказати, що у нас є щось схоже на нашу країну. Я, батько Їм подобається подарувати дітям відразу кілька кола, але не існує такої підміни як в Японії. Якщо ви вважаєте, що це право позбавити дитину дитинства заради майбутньої успішної кар’єри.

Японська освіта У верхній частині листа можна порівняти з сamurai кодом. Ви не маєте кроку, ви не маєте права. І мій мама дивиться близько. Прочитайте нашу статтю про те, чому ми вважаємо, що наша дитина була ідеальною. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное