Син кинув на небо, у нас є дочка-в-права з дітьми в руках

Як тільки з двома дітьми після втрати коханої людини, схоже на найгірший сценарій життя. Але це ще гірше, коли ви втратите тільки людину, яка підтримує вас. Аліса – молодий вдово, який залишився у своїй квартирі чоловіка з двома дітьми, і не має ніде ще йти. А батьки її чоловіка заможливі і допомагають Алісі стільки ж, скільки вони можуть, але є обмеження на все. Це те, що її мати-в-право думає про це:

«Я тільки син пішов на три роки. Свою дружину, Аліса, залишатися молодими дітьми жити в квартирі ми купили Ваню як весільний подарунок. Моя людина і я змогла зберегти для комфортного старіння і добре знає, що безробітна дочка-в-право не зможе поселитися в житті без підтримки. Але вона піднялася на голову і вішала її ноги.



Тексти пісень, а це означає: Тепер Аліса живе буквально в нашому житті з чоловіком. Вона вирішила, що відтепер на неї був наш обов'язок надати нашим онукам і допомогти їм у всьому. Мій син одружений Аліса, коли вона вагітна. Він був 22 і його доньку. Звісно, ми приймали її під крилом і, перш за все, купили молодят квартиру.



Після закінчення постанови ми дізналися, що Аліса очікує її другу дитину. Я кажу, щоб зробити це ясно, що ця дівчина була збережена живою протягом усього життя. Першої Аліси в догляді за сина, і тепер під шахтою. А коли загинув сина, Аліса вирішила, що мій чоловік і я б подбати про свою сім'ю, так як у нас є два онуки. Я розумію, що мій дочок-в-право залишився без допомоги підсистості і мав два немовляти в руках, тому я продовжував допомогти їй.



Але як діти виросли старшими, я чекав Аліса, щоб взяти її розум і отримати деякі роботи, щоб тримати плаву і спробувати доглядати за дітьми. Я навіть запропонував її деякі варіанти, але Аліса відмовилася. Вона продовжує залишатися в домашніх умовах, тому що діти постійно не зупиняються і тому не йдуть в дитячий садок. й



Аліса торкнулася всіх цих років про те, наскільки важко вона для її підтримки. І вона розповіла про те, що дітям потрібні куртки, черевики, шкарпетки та інші необхідні речі, для яких молода безробітна мама не має грошей. Я слухав її скарги так довго, що я відчуваю себе винним і неприпустимо її. А юна сім'я без батька потребує абсолютно все, я також не кінець і хвилююсь про своїх онуків, я не знаю, що станеться з ними, коли я даю душу Богові.

р.

Аліса постійно скаржаться на життя. Так як мій син загинув, нічого не змінилося. В першу чергу я вдалася в все. А потім я вирішив взяти своїх онуків вручну і піти з ними, щоб купити все, що їм потрібно, не врахувавши примочки моєї дочки-в-право. Для цього можна додати збільшення вартості комунальних послуг, за які чоловік і мені необхідно сплатити, щоб не було боргів.



Щодня, Аліса приносить своїх онуків, вони кажуть, що діти пропускають дідусь. Ви не знаєте, що ви робите. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я не знаю, що думати. Я хочу, щоб закінчити це все, але я боїтеся, що дочка-в-завдання позбавить мене і чоловіка спілкування з онуками. й



З редакційної колегії чоловіка, який ніколи не працював, важко самостійно розпочати надання допомоги. Мати Аліса - це дуже люба жінка, але є обмеження на все. Хочу зупинитися у вашій дозі-взагалі і пояснити її, що в старій вікі я зможу подбати про себе. Аліса не несе відповідальності. Вона була використана до її чоловіка, що надає їй, і тепер вона зрушила цю відповідальність перед матір'ю.

Хочу пояснити Алісу, що її мати-в-право допоможе своїм онукам, але ще її дочка-в-право живе в квартирі вона купила, і вона повинна платити за комунальні послуги. Головне тут не піддаватися життю самостійно, вона як годування собаки з столу. Якщо власник не має витривалості і самоконтролю, собака отримає свій шматочок ковбаси.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное