Які рідкісні речі я хочу пам'ятати більше і більше

Сьогодні запрошуємо вас зануритися в абіс ностальгії на минуле! Згадайте, що майже рідко Ми використовували його до. Багато речей, які дійсно пішли з бізнесу, давно. І все ще приносить теплі спогади і посмішку на обличчі. Я дивлю те, що брелоки ви будете додати в нашу колекцію?



Моя мама пам'ятає її коледж років від часу. І посмішка тітка, яка варила смачне молоко в кафе "Пельменная". У житті матері багато напоїв. Але ніжний ваніль-молочний смак вона не заплутана з будь-яким! Те ж саме стосується молочних продуктів в цілому. Як тільки кефір, молоко і ряжанка продаються в посудй Про нас

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений сувенірами (@top_shop59.ru)



Мій тато ще говорить мені, як він використовувався для гри. "Денді"й Водночас завоював усі республіки колишнього СРСР. І абсолютно ніхто не плутався тим, що іграшка була, власне, піратська копія іншої консолі.

І конструктор заліза? Це реальна головоломка для нездатних розумів. І розвивалися дрібні моторні навички! Звичайно, є такі дизайнери. Тим не менш, вони виглядають різними і набагато дорожче.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Tenth Kingdom - Іграшки (@10kor)



Компостери громадського транспорту Крок за кроком, вони також зникають в облив. Оплата готівкою у багатьох містах. Я думаю, що в найближчі десятиліття професія провідника зникне.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@maslenikovaelena)



Чіпси, медомани або ковпачки Підліток гра виходить з 90-х. Я не грала. Але тисячоліття вдалося за смаком захопити яскраві чіпси і хвилювання, які прийшли під час гри.

Речі з минулого, як я пропустив відеотапи та відеотапий Я пам'ятаю мій dad знімати відео з друга, щоб переписати фільм з одного касету в інший. Ви не можете просто піти онлайн і завантажити все, що ви хочете. І ви не можете просто захопити фільм в потрібний момент. Я ще можу почути, що особливий звук ремотування стрічки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення, що надана ностальгією 90-2,000- (@nostalgia_902000)



Стрічка касети Я теж був. Я пам'ятаю один раз, я дав маму стрічку Вітаса 8 березня, а потім послухала отвори. Вартість близько 20 рублів - смішні гроші за наш час.

Про нас СклоконПопулярні в радянських часів? Ви можете приїжджати в магазин і насолодитися смачним соком, повільно зануривши його з оголеного скла.

Моя бабуся мала старик в домашніх умовах. Головнай Коли я був малюком, я любив дилінг. У телефоні зроблено свій характерний звук, а сам процес став чимось особливим.



В'язкість, желеподібна іграшка називається струнким повільно набуває статусу рариту. І це не дивно, тому що щороку є нові вірусні брекети для дітей. Що таке новий спрощуючий і спливаючий? Я задаю, що ти знаєш?

Тамаготчі! О, є ціла епоха догляду за віртуальними тваринами. Хоча цей іграшка можна купити зараз, його популярність довгав. Те ж саме стосується іграшкового слінка. Я не думав, що це не було.



В той час як я написав цю статтю, я пам'ятав, як мій бабуся навчив мене писати. пердятй Вона сидить мене на столі і заливає блакитну чорнило в керамічну чорнило. І я намагався зосереджуватися, бо я б не побачила мій дідусь з ними. До речі, написання з такою ручкою було дуже великим.

І мій бабуся часто запам'ятався її улюбленим парфумом «Червона Москва». Напевно, кожна радянська жінка має улюблений запах з минулого.

Все нове, добре забутий старий, сказав бути Все нове - добре забутий старийй Багато, здавалося б, рідкісні речі з минулого, як правило, популярні навіть зараз. Наприклад, один раз слухав музику на вініл-плеєрі.



Ви все ще можете придбати це зараз. Цей звук більше цінується, ніж коли-небудь. Не дивно хороший вініловий програвач коштує дорого. Точно однакова історія з колись популярним поляроїдом. Ви повинні платити багато грошей, щоб купити. зрілій Але які атмосферні фотографії зроблені!



GettyImages Люди використовують металеві бритви. Тепер, в епоху еко-апаратності і догляду за природою, люди все частіше купують такі машини. Вони добре працюють і будуть служити вірним протягом багатьох років.

Тепер ми пропонуємо вам додати в наш список! У вас є багато хороших спогадів, які ви хочете поділитися з нами. Чекаємо Вас в коментарях!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное