Чому господиня масивно зупиняється на столі

Подаємо таблицю для обіду давно вважається невід'ємною частиною столового етикету. Домогосподарки по всьому світу до цього дня будуть змагатися, в якому стіл більш елегантний. Крім того, подача столу іноді приділяється ще більше уваги, ніж приготувати самі страви. «Чому?



Сьогодні ми хочемо поділитися з вами рефлекторами господині, які зазначають, що традиція декорування столу з різними настоями ще не відповіла себе, і запитайте, що ви думаєте про це. Чи поділитесь думками в коментарях?

Довгий час, починаючи з огляду на всі попередні прикраси. Тепер ніяких стадійних окулярів або срібних наборів. Тільки необхідні пристрої. Ось чому, наприклад, всі ці ножі? Після того, як ви можете вирізати все відразу, перш ніж покласти його на пластини.



Ще одне, що я не розумію. Чому ієр з зміною посуду і привезти додому в поворотах першого, потім другого? Може бути, хто любить грати роль офіціанта щодня, і я вже достатньо хвилювання.



Я відразу ж подаємо суп і пюре з м'яскою і салатом на столі. Чоловік і діти вибирають, що робити спочатку. Якщо суп занадто гарячий, візьміть другий. Якщо немає другого (хоча це рідко), вони задоволені закусками.

3363897

До того, щоб бути чесним, я намагався бути більш корисним. Як тільки мій чоловік закінчився їсти одну страву, я відразу ж відірвав від мого сидіння і замінив порожню пластину наступним чином. Так само з дітьми. А потім я отримував. Після того, як я знову мав, щоб знову закінчити мій холодний каша, я вирішив, що це було час, щоб змінити щось. І в цілому, так як я вірю, що жінка протипоказана до жертви в сім'ї.



Тепер ми маємо часткове правило самообслуговування в будинку. Я можу приготувати щось і запросити всіх, щоб їсти, але всі очищають від себе. Якщо у мене немає часу, то батон йде до чоловіка.



Ви налаштуєте столик на обід? Що ви думаєте про підхід нашої героїні до питання проведення сімейного свята?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное