У будинку заможного друга знайшли мило, яке не справляється в мильний ящик

"Я хочу піти в Париж знову!" А другий - сказав він: Вона відповів: "Ні, але я вже хотів." Я пропоную вам телепорт до Франції прямо з власної ванної кімнати, так як з цією ситуацією в світі через пандемію, все не гладко. Мило Марсель допоможе мені.

Так, це мило! Але не знайомі нам, але дуже твердий і природний На основі оливкової олії. Це мило - історична спадщина і гордість Франції.

Сьогодні видання. "Сайт" Ось чому ви повинні мати будинок. Мило Марсельй Хто думав!



La Savonnerie de Nyons Marseille мило я знайшов себе відвідуючи будинок заможного друга шахти. Я піду до ванної, щоб мити руки, але не мило. До пандемії я промив руки після приходу з вулиці, і зараз, як кажуть, Бог сам замовлений. Я дивився навколо кімнати, і я ніколи не бачив нічого подібного мила: ні дозатор з милом, ні милбокс звичайного мила.

Я мав запитати землеробства. І вона посміхається і каже: "Я шкода, мед, це мій злом." Я зазвичай попереджає всіх, що у нас є мило Марсель.

Я не збираю фото, це некомфортно. Але ось приклад. Мило не на металевому шпилькі, але на мотузці, але сутність прозора.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@surlabranche)



Почуття мила Марсель перед. У нашій країні можна замовити це в інтернеті або купити його в магазині, але в основному це у вигляді шматочка мила, схожого на побутову.

Але в Франції така поставка мила досить поширена, навіть в громадських ванних кімнатах. "Чому негігнічний, правий? Не зрозуміло, що доторкнувшись до мила перед мною і з яким руками! Але французи не згодні. Насправді, мило Марсель висихає практично миттєво і не є місцем накопичення мікробів і інших неприємних речей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Прованс (@maroussia_guide)



Мило Марсель з давніх часів у Франції використовується в пральні, його запах сильно пов'язаний з чистим. Сьогодні європейські господині використовують його не тільки в ванній кімнаті, але і на кухні, а і при покупці малюків.

Рецепт для мила Марсель навколо не менше пари тисячоліття. Склад мила простий: овочева сода, отримана з рослинної золи, оливкової олії та сіль Камарга. Немає жирів тварин!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений UPSM, Савон де Марсель (@authentiquesavonmarseilleupsm)



Мило оливкове м'яке і здорове. Марсель пощастило бути в області, де росте основний інгредієнт (оливковий) Отже, назва мила Марсель поступово стала якістьй Вся сировина привезена до порту і відразу ж використовується в милому виготовленні.

У XIX столітті до порту Марсель довели різні масла: копра, кунжут, арахісу, з ядер плодів пальми. Зробляючи мило з ними. Виготовляємо біле мило для прання і виготовляючи його прямокутним для зручності використання. Саме в цей час мило Марсель став незамінним в кожному домі і стала побутовою назвою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта, яку поділилася Vivacité - Soap від Прованс (@vivacite_provence)

й ¶
У середині XX століття універсальний засіб був коротко переповнений від тумби пральними машинами і новими порошками. У 1973 році була створена рекламна реклама, яка продемонструвала покинутий мило Марсель поруч з мальлетом відомого героїні цих років - Мати Денис. Продемонстровано переваги нової побутової техніки.
й ¶
Сьогодні, з 100 заводів, які працювали в XIX столітті, всього 5 залишаються в Марсель. Але мило від Провансу повертається на піку популярності, тому що його заварюють з на основі рослинНемає хімічних речовин і консервантів, не відходи і відповідає новим тенденціям ринку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Closet & Botts (@closetandbotts)



Його колір може бути гетерогенним. Іноді можна побачити, що мило продається в брусках 1,5 кг. Чому? Вона зрізається ножем, як вершкове масло, і ця кількість досить для дуже великої родини.
й ¶
Тепер під брендом мила від Марселя є всілякі ароматні кольорові милі. Туристи набирають їх без спадкоємців. Ви повинні Реальне оливкове мило завжди без ароматів і барвників і було вирізати на важких шматках 600 грам. На боці була штамп з написом і числом 72%. Оливкова олія!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Електронна пошта: info@sebio.ecowinkel



У косметології це мило не має ціни, оскільки має унікальні властивості для шкіри обличчя і тіла. Дуже м'який і має ніжну кремову піну, не затягуючи обличчя і руки після використання, підходить для всіх типів шкіри, в тому числі дітей.

І це мило для тих, хто хоче виглядати молодше своїх років!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Savonnerie Martin de Candre (@martindecandre)



Також я пропоную, як зробити гель для душу своїми руками. Як нешкідливий, наскільки це можливо для шкіри, він обійдеться вам набагато дешевше, ніж придбаний в магазині продукт!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lesdenicheuses.epicerie)



Мода для всього екологічно чистого впливу на повернення мила Марсель. Є багато вимог, тому що це не тільки Природні і красивіАле також дуже корисно.

Ви коли-небудь використовували мило Марсель?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное