Час для «Літо Еццаси» полуниці, ностальгічний десерт з дитинства

Початок літа - сезон дозрівання перших ягід. Багато вирощують полуницю - улюблене червня делікатеси дорослих і дітей. Але якщо урожай ягід щедрий, то ви починаєте думати про те, що варити, як заморозити. Якщо ви не знаєте, що робити з полуниціМи пропонуємо рецепт легкий десерт «Літо Екстазія». Дуже легко готувати, і смак райського задоволення!



й Що робити полуниці Відразу поспішайте, щоб приготувати цей смачний повітряний десерт нам буде потрібно Просто 3 інгредієнти.й І процес приготування надзвичайно простий. Я пам'ятаю мій мама, роблячи це лікування, коли мій брат і я був трохи. Полуничний сезон завжди був святом для нас.

інгредієнти
  • 250г полуниці
  • 60г цукру
  • 2 яєчні білки


Підготовка
  1. Полуниця ретельно промиваємо, відрізаємо хвости. Якщо ягоди великі, порізати їх на дрібні шматочки.
  2. Тепер нарізані полуниці потрібно заморожувати. Для відправки ягод на 2 години в морозильній камері достатньо.


  3. В той же час, нехай ми робимо кальмари. Чим краще погріти в водяній бані, якщо немає повної впевненості в якості яєць. Ми чекаємо води в горщику, щоб відварити і повернути вогонь. Додати цукор в білки, покласти чашу зверху горщик гарячої води.


  4. Білки з цукром необхідно перемішати весь час, щоб вони не варять. Цукор необхідно повністю розчинити.
  5. Коли кальмари починають паритися, спробуйте пальцем - якщо він спекотний, знімайте з водяної бані. Обов'язково охолодити білки до кімнатної температури. Ви можете покласти в холодильник на деякий час.
  6. Заморожені полуниці розміщуються в чаші блендера. Подрібніть її на невелику кришку.


  7. У полуниці заливають охолоджені білки з цукром. Почнемо змішування. Маса на очах почне засвітлювати і збільшити обсяг. Ми побили полуничну масу близько 5 хвилин.


- відео @

Виявляється дуже ніжним, легким полуничним десертом. Нічого зайвого. Діти оцінять цей смачний і просять добавки. Цей мус стане відмінним альтернативою придбанню морозива. До речі, можна взяти полуницю замість. будь-які інші ягоди або фруктий Дуже смачна вийде з малини, ожини, бананів. Так ви можете експериментувати.



Форма десерту досить довго. Перед подачею можна викласти в креманці і посипати тертим шоколадом, прикрашеним шматочками полуниці або іншими ягодами. Ось докладне відео процесу приготування.

про:blank

Ми також рекомендуємо чудовий десерт полуниці з кефіром, рецепт якого ми публікуємо раніше. У мене є таке лікування в домашніх умовах в годину!

Якщо у вас є прості десерти полуниці, обов'язково зв'яжіться з коментарями. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное