Чому Леонід Агутин і Анжеліка Варум сну в окремих ліжках

Леонід Агутін, який почав музичний шлях наприкінці 80-х років, і сьогодні залишається затребуваним художником. І особисте життя Агутина є інтересом до сотні тисяч людей. Потрібні сказати, навіть на сторінці Instagram підписали майже 2 млн. осіб.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



Нещодавно 52-річному Леоніду Агутину провів великий інтерв’ю журналісту Ірини Шихмана в програмі «І поговорити?». Тут музикант розповів про багато цікавих речей, про ставлення до життя, про минуле, про плани на майбутнє, а також про шлюб з Анжелікою Варумом. І сьогодні видання. "Сайт" Запропонує якісь цікаві заяви талановитого художника, який допоможе читачам дізнатися його краще.



Поза «Ложки» Про вік «В 52 роки ви не можете турбуватися про здоров’я». Але в цілому, я добре з ним. На 40 я не хочу бути 30. Я не хочу бути 40 на 50. Я думаю, що з віком я став набагато цікавіше, жити цікавіше. й

«І так багато цікавих речей відбувалися протягом багатьох років. Де поставити все це? Не кинути його. Саме тому роки, проведені такі рюкзаки. І я люблю те, що в цьому рюкзаку. Дуже добре! І я люблю подорожувати по всьому, що багаж. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



Митець прийняв, що іноді важко орієнтуватися на виставу, коли пісня виконана за тисячу часу. Тексти пісень, а це означає: А потім ви дійсно думаєте про деякі повсякденні проблеми, які не мають нічого спільного з тим, що відбувається на стадії.

«Чому я?» Іноді я забув слова в цій точці. Я просто отримую лінію з голови. А потім музика тримає гру і я пам'ятаю де я. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



Про міцні напої Агутін приймав, що в невеликих кількостях напої амумента перед концертом навіть допомогу. Однак він впевнений, що він не п'є регулярно, хоча іноді він може дозволити собі трохи. Головне не п'яти, щоб наступний день не було наслідків.

«Не кажучи вже про те, що я зробив з ним назавжди. Так само поступово менше і менше. Після концертів звучать концерти. Вони можуть піти в басейн з напої і все інше. Інколи я міг (поганяти) до тривалої поїздки на поїзді, було легше дістатися. Але з часом він припинив роботу. Я припинив удар, наслідки були більшими. Я пам'ятаю, в Юрмалі я навіть закохався на лавку, коли художник згадує посмішку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



Леонід Агутин розповів про відносини з Анжелікою Варумом, що почалася в 1997 році. У пара також є доросла дочка, Єлизавета Марія. Нагадаємо, що різні медіа постійно охоплюють особисте життя митців і регулярно опишіть про розлучення зоряної пари. Але як закрили Агутин і Варум для розлучення?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



“Частина часу ми були закритими, так. З кожним з нас бореться за наші права. Я пам'ятаю, що ми були разом протягом 7 років. Я знову застрягнув пити, і він взяв пару днів. У нас є питання про наше життя.

«І вона поставила край питання, позбавляючи мене. Я сказав: "Дуже, це." Для мене важливо, щоб ви там. Якщо такі умови, ми повинні відповідати. Я зробив щось. Ми не будемо говорити протягом 2 днів, тоді ми розуміємо. І все стає нормальним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



«Ми часто живемо в різних кімнатах. У нас є наша спальня. У мене є шахта, моя дружина має шахту. Кожен має власний особистий простір. Я можу приїхати до моєї спальні дружини на дату, або вона може приїхати до мене. Кожен читає книгу або переглядає фільм перед сном. Дуже добре тримати сім'ю. й

«10 років тому ми вирішили, що кожен повинен мати свою спальню. У вас є дві спальні. Так, щоб не бути застарілим або подразненим. Якщо вам потрібно бути самостійно, коли потрібно спати ці 8 годин, ви завжди маєте своє місце і простір. В іншому випадку ви можете просто ебать один одного вгору. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



«Я в основному успішним». Хоча я не можу стрибати над головою, тому що я не дуже популярний. У вас є рівень. Щодо того, щоб стати громадянином. Це важко для мене, щоб зробити все, як це. Все базується на правих словах і акордах. Отже, якщо ви вважаєте рівень, на якому я можу бути успішним, то на цьому рівні я успішним. Що я можу стискати з моїх можливостей, я стискав, я використовував мій шанс, митець впевнений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@agutinleonid)



В цілому інтерв'ю Леоніда Агутина з Іриною Шихмана виявилася досить спокійною і добраною, але відвертою. Тому буде цікаво дивитися його навіть тим людям, які знають практично нічого про роботу музиканта. Ця захоплююча розмова варто.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное