Чому є перший клас у школі, як інститут?

Ми взяли ці складні математичні проблеми з підручниками звичайної початкової школи. Батьки ламаються і загадуються: «Що мес, як їх вирішувати без X і систем рівнянь?» ?



Здавалося б, Алла Борисівна знає про цю проблему ще в 1980 році. Сьогодні, перший клас – це різновид установи. Але на відміну від емоційного к.т.н. в «Перших премійських піснях» ми не будемо над завданням крісел. Ми намагаємось знайти прості рішення для них.

Комплекс математичних задач Круги, трикутники і квадрати Проблема першого класу з зіркою (підвищена складність). Необхідно знайти суму кола, трикутника і площі.



Для дорослого знайомого з алгебра, перший імпульс полягає в створенні системи трьох рівнянь. Якщо коло к, квадрат я, і трикутник з, ми отримуємо:



Хенце 30 – 2х = 24; 2х = 6; х = 3. Коло (х) – 3, так квадрат (й) 7, трикутник (з) – 17. Сума кола, трикутника і квадрата дає нам 27 кг.

Але системи рівнянь починають вчитися тільки в класах алгебра у 7 класі. Чи існує простий розчин? Деякі батьки в коментарях пропонують вирішити проблему шляхом вибору значень. Але до мене відчувається більше, ніж розчин.

Давайте подивимося на наші фігури знову. У перші три малюнки ми маємо два квадрати, два кола і два трикутники. Все це додає до 54. Отже, півкваре коло і трикутник 27 (54:2 = 27).



Або інший спосіб: коло плюс квадрат 10, а трикутник плюс квадрат 24, означає трикутник 14 кілограмів важче кола. Тобто якщо коло береться як х, то трикутник х + 14. Далі x + x + 14 = 20; x = 3, і так далі.

Катя та 4 листівки Ця проблема я знайшов у призначенні, що мій син-третьий сортувальник мав виконати на літніх канікулах. Це не біноми Ньютона, але як ви робите без рівнянь і тільки елементарних методів школи? І скільки дітей зможуть вирішити це без батька, який є «сильна математика»?



Ви не можете зробити це без змінних. Припустимо, що перша листівка коштує рублів, другий - б, третій - с, четвертий - д. Далі b+c+d=42; a+c+d=40; a+b+d=38; a+b+c=36. Що робити з цим багатством?



Зрозуміло, що потрібно додавати, але це не дуже зрозуміло, що з чим і на яких підставах. Повідомляємо, що ми об’єднуємо всі частини наших виразів. 3a+3b+3c+3d або 3(a+d+d+c+d). Ви можете побачити, що це потрійне значення всіх карток. Звідси ми знайдемо своє значення (42+40+38+36):3=52 рублів.

Тепер це питання технології. 52-42=10 – перша листівка; 52-40=12 – друга листівка; 52-38=14 – третя листівка; 52-36=16 – четверта листівка. Зауважте, що в коментарях, розумні дорослі з двома вищими пропозиціями пропонують «вивести простий лінійний графік», «вивести метод ненаукового гарбуза», «більше часто підходити до роботи, завдання, кажуть, і яйця не варто. й



Ви думаєте, що ці завдання допомагають студентам розвивати логіку або повністю дискурувати бажання вчитися? Це легко для дорослого, але може пояснити її дитині? Дитина не вирішить один раз, не вирішить два рази, і викличе, що він ніколи не зможе зрозуміти цю страшну математику. І мама зітхає і каже: "Що можна зробити, моя дитина є гуманітарною, він не дається ..."

Категории

Смотрите также

Новое и интересное