Чоловік залишає додому знову, не готовий пустити його в

Дорослим парам все частіше думають про шлюб гостя. Вони живуть окремо, зустрічають, коли обидва в хорошому настрої, і немає побутових проблем, які розбили шлюби. Але коли чоловік живе окремо за своєю ініціативою, і дружина не знає, що робити, виникає питання, не чоловік зловживає? На жаль, відповідь на це питання є позитивним, і неможливо відійти з такою поведінкою навіть самим улюбленим чоловіком.



Чоловік вже залишив будинок кілька разів. Для мене це не зрозуміло, і це дуже розчаровує, коли мій чоловік йде жити в іншій квартирі після невеликого кварелі. Ми були одружені протягом двох років, так як народження дочки Олег почав часто залишити будинок. Листя Олега, насичує мене, і часто відкидає руки. Він залишає щоденні вихідні. А потім він повернувся, він не буде робити це, щоб я знову, що він дуже винний до мене.



Тепер ситуація погіршилася. Олег зникне на тиждень, не писати, не дзвонити і не запитати, як дитина є. На телефоні з'являв, що розповів Олег на телефоні, що я помирала за розлучення, він випав. Він сказав: "Записати його на, це краще." А потім він прокоментував і апологізував. Я не знаю, що робити. Я не хочу вбити свою дочку і спробувати зберегти шлюб. Але мій нерви працюють високо, я хворий на нього.



Всі пари проходять через кризу в відносинах, але що ця дівчина йде прямо зараз називається токсичними відносинами, зловживаними, якщо ви будете. Один партнер перестає поважати іншим і, коли бачить, що така поведінка пробачається, починає знову поводитися. Справа в тому, що зловживач не буде переробляти або змінено. Важливо не приймати роль жертви і не намагатися зберегти шлюб, який руйнує життя.

245150 Р

Рішення про розлучення в даному випадку є найбільш розумним рішенням. Тим не менш, якщо чоловік може підняти свою руку на дружину. Олег комфортний відпочинок в домашніх умовах, в той час як немає проблем, які необхідно вирішити як дорослий. Проблеми для вирішення проблем. І якщо один з подружжя не уникає відповідальності, то він не готовий до відносин з дорослими. Особливо для молодої дитини наявність такого спекотного батька є запорукою нестабільної психіки в майбутньому.



Як поводитися: Я хочу всіх жінок, щоб порізати сім'ю. Що б не сталося, що боротьба. Не дозволяйте чоловіка залишити будинок (Я маю на увазі перший виїзд), якщо ви знаєте, що його відсутність в ніч неприпустимо для вас, і ви ще не готові дати йому назад. Якщо допущено, то вам потрібно влаштувати таку гельську катування перед тим, як ви пустили його, щоб ви пам'ятаєте назавжди, що їзда загрожує. Я не робив цього. Я впав від руки 1-2 рази, розмовлявся нормально, так як я був вагітним, і тому я був вбитий на стрес, залишаючи, я не хочу скандалізувати. Так що я отримав його, це отримати трохи недбалий зараз. І всі психологічні речі, такі як: розмова, скажуть, «Чи мене болить, але спокійно» - нецензурний. Не працює на бігунах в домашніх умовах. Тільки жорсткі заходи після того, як залишити його знову, говорить Наташа, який також жив зловмисником.



І жінка права. Якщо людина є дорогою, він може дати другий шанс. Але тільки один. Всі наступні концесії і неспроможність. Скоріше людина перестає таких відносин, чим простіше буде йому відновити. У будь-якому випадку необхідно звернутися до психолога і обговорити ситуацію. Жінки часто бояться для своїх дітей або для власних життів, коли синці не згодні розлучення. Головне - не панікувати, але дотримуватися підтримки друзів, юристів і обов'язково розірвати токсичні стосунки. Не буде легко, але життя без нервової тики варто. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное