Чоловік не бере дружини відвідати багатих родичів

Що робити, якщо негативна думка родичів вашого чоловіка про те, що ви запобігає від життя спокійно та відвідуєте сімейні зустрічі? Це питання було адресовано Валеріям з Могилів.

Щоб знайти найкраще рішення, ми вирішили залучити наших шановних читачів на дискусію, адже ми знаємо, наскільки мудрі і відповідальні ви! Ми сподіваємося, що цей час ви допоможете нам вирішити складні ситуації з порадами. Ми дуже цінуємо! До цього ми поділяємо всі деталі та нюанси.

Минулі вихідні, сестра чоловіка відсвяткувала свою ювілей. Батько-в-одному зробили мус і влаштували справжній бенкет для своєї улюбленої дочки. На свято були запрошені друзі, ще кілька людей з інших регіонів. Єдина людина, яка не мала місця на цьому святкуванні життя.



Після отримання запрошення мій чоловік підкаже, що не повинен йти з ним. Він, звичайно, добре знав, що його родичі не люблять мене і прагнули уникнути конфліктів на святі.



Я не сказав, що я проти нього. Звісно, це було багато, щоб зупинитися в домашніх умовах. Але, з іншого боку, я все одно відчув, що мій чоловік взяв нейтральну позицію в цій ситуації і не захистив мене перед родичами. Подруга.

Р

Я не хотів мене, коли вони зустрілися. Я не мав часу сказати, що це слово, як я відразу потрапив в список небажаних гостей в своєму будинку. Перше, щоб показати негативність в моєму напрямку, була мати дружини. І прийшла сестра-в-право...



Я не хочу, щоб я не збираюсь за своє місто. Він постійно передається, щоб залишити мене і знайти когось краще. Так само я вдягнувся, як простетон, і поведінка, як горбил.



Я спробував поговорити з матір'ю кілька разів. Вона пояснила, що її гнів на мене був безпідставним, і він був приступним до феду. Але це нескінченно... Я не знаю, що я повинен зробити це сім'ю, щоб прийняти мене. Чи можу я потрапити до них?



Що можна порадити нашому героїні? Ви коли-небудь помістили ворожі родичі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное