Я варю українську борщу в хлібі, додавши вишневий борщ або чорнослив до мого настрою.

Кращий український борщ може бути тільки українським борщом у хлібі! Підготувавши його за рецептом переможця телевізійного шоу «МайстерШеф-5», автор книг про харчовий і кулінарний експерт Євген Клопотенко. Сонце і серце павук Ви можете легко їсти з тарілкою і їсти кришкою!

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування хлібопродукти від Євгена Клопотенко. Всі деталі варіння!



Борщхт в хлібних інгредієнтах
  • 300г свинячі ребра
  • 1 буряк
  • 1 морква
  • 2 цибулини
  • 4 картопля
  • 150г капуста
  • 150 г баклажани
  • 3 зуба. Кошик
  • 150г квасоля
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ст. цукру
  • 2 лаврові листки
  • 3 сушені груші
  • 3 л води
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Замочити квасолю в холодній воді протягом 60 хвилин. Очистити моркву, баклажани і цибулю. Сонце морква на великій тертці. Зріжте цибулю в маленьких кубиках. Баклажани також розрізають на дрібні кубики.



  2. Випікайте буряк в духовці, потім остудіть, очищайте і наріжте соломкою. На сковороді обсмажуємо з рослинною олією, обсмажуємо цибулю морквою на 2-3 хвилини, потім додаємо баклажани і буряки, обсмажуємо ще 2 хвилини. Додати томатну пасту, цукор. Подивитися тушки протягом декількох хвилин.



  3. Свинячі реберця з спеціями (квітковий лист, зубчики часнику, солі і перцю) запікають в попередньо розігріті до 180 градусів духовки протягом 20-25 хвилин. Зріжте запечені ребра на шматочки.



  4. Очистити картоплю і нарізати на середні кубики. Залийте воду в каструлю, додайте ребра, сушені груші і доведіть до кипіння. Зварити бульйон на невеликому вогні 5-7 хвилин. Додайте рослинне обсмаження і варіть ще 5 хвилин. р.



  5. Нарізаємо капусту і залийте її в борщ, а також. Варимо протягом 15 хвилин до готовності капусти. Наприкінці варіння додайте сіль і перець за смаком і подрібнений часник (2 зубчики).



  6. В той час як суп настоюється, готують хлібні пластини. Візьміть лоф бородіно хліб (або будь-який інший), відріжте зверху і зніміть м'якоть. Сушити хлібну пластину в духовці кілька хвилин. Залийте гарячий борщ в повністю охолоджений хліб. Серв. борщчасник і свіжі зелені. Бон привіт!







Я також пропоную дізнатися, як приготувати національну страву польської кухні - густий суп яловичих рубців в хлібі. Вишуканий смак за приємною ціною!



Я попередив вас, борщ в хлібі є звикання: спробуйте один раз і варити постійно! Під настрій додайте вишневий борщ або чорнослив, виходить смачноЯ дуже рекомендую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное