Як я приймав Син Хто З'явилася на Мій Чоловік стороні

Як прощати когось за зраду? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. А мудра жінка може дати їй другу шанс. Крім того, вона готова стати матір'ю до своєї нелегітимної дитини. Яка наша історія, читайте далі в статті.



Як прощати когось я одружився 7 років тому ми завжди мали теплі стосунки з Ванією, ми рідко зварилися і вирішили всі проблеми мирно. Тепер ми піднімаємо дві красиві дівчата, які обожнюють їх тато. Не впадаю, вони можуть витрачати години на нього про все.

У будь-якому випадку, ми робимо лише до тих пір, поки не починали, що мій чоловік діяв. Він завжди пішов, він не хоче говорити. Я запитав його м'яко, якщо щось відбулося. Вона сказала: «Я шкодую, я на роботі». Я не можу думати про щось інше.



Щодня ситуація погіршилася. І пік був несподіваний телефонний дзвінок. Невідомий номер, що називається «Ви знаєте, що ваш чоловік має іншу сім'ю?» Він має сина, його ім'я ведмедя. Я відчував паралізований в той час, тому я швидко вішала і спробував перетравити, що я чув.

Ні, мій чоловік ніколи не обдурив мене! Якщо це сталося, він зізнався. Я впевнений, що це до останнього. Я не хочу зробити сцену для Вани. Так я просто чекав йому від роботи і перед сном я запитав: «Мій дорогий, хто Ведмідь? й

Мій чоловік отримав білий від мого питання і не може з'єднати два слова. Він був дуже сильний і дуже нервовий. Але його поведінка не виглядала, як він збирався лежати мені зараз і зберегти приховування щось. Не знаю, як його пояснити.

Я сказав, що я знаходжу для себе, якщо мені довелося. І тоді він виховав і почав свою історію у повільному голосі: Три роки тому, після новорічної вечірки я провів ніч з юним колегою. Пам'ятайте, коли ви пішли відвідати свою сім'ю? Я був дуже п'яний і не думав про все на всіх.



Протокол тиші. У горлі я тримую. Ванья продовжив: "У мене була вагітна, але відмовилася від аборту, хоча я наполягав." Маша, я ніколи не залишаю вас з маленькими, я люблю тебе так багато! Ось чому я хотів, щоб закінчити мирно, без сумніву. Він запропонував свої гроші... й

Я не хочу, щоб дитина народилася в будь-якому місці, щоб бути сирим. Але що сталося. Я запитав чоловіка, щоб дати мені час, ми не кинули.

На наступний день я вирішив зустріти мого друга, який працює в дитячому будинку. Я запитав, чи знає нічого про ситуацію. Я не знаю, чому мій чоловік назвав свого вихованця.

р.

Відповідність Настін мене шокувала: «Маша, я шкодую, що зробив цей телефонний дзвінок». Я вже давно знайомий, але я не можу сказати, що я не хочу, щоб знищити вашу сім'ю. А потім я зрозумів, що ти мав мудрість прощати Ваня.

Вона продовжила: Той факт, що сина Мішка живе в дитячому будинку. Його мама закинула його після пологів, одружився з ним і переїхала в інше місто. У цей час ваш чоловік допоміг малюку, постарав провести час з ним. Але кожен день я бачив, як важко було для нього. Так я вирішив налаштувати цю розмову по телефону. й



Ми сиділи в дворі біля майданчика. Мій чоловік з'явився на відстані, маленький хлопчик сидів на руках. Моє серце не може стояти його, і в той же час я зробив одне з найважливіших рішень мого життя. Я пішов до Вани і сказав: "Машка, ваші маленькі сестри чекають вас." Ми будемо йти додому разом?

На мене зійшов маленький хлопчик, забрав його в руки, і він загинув. У цей момент я знав, що зробив все правильно. Ваня і я офіційно прийняв дитину. У наших доньках прийняли його і були дуже щасливі, що вони тепер мають молодший брат.

Всі люди мають право зробити помилки. Всі люди мають право на прощення. Я радий, що я змогла прощати кохану людину, і тепер наша родина дійсно щаслива.

Ця незвичайна історія з щасливим закінченням як надихнула, так і переїхали. Я не збираюся говорити про занурення чоловіка для обману. Нехай кожна жінка вирішує себе. Однак я хотів би, щоб люди навчалися дати один одному шансу.



Які емоції перевели вас після читання цієї історії? Це буде чудово, якщо ви поділитеся враженнями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное