Влітку волосся швидко брудниться ввечері, знайшов спосіб продовжити свіжість волосся.

Деякі жінки миють волосся двічі на тиждень, інші не мають уявлення, як не мити волосся щодня. З настанням літа проблема жирного волосся більш актуальна, ніж коли-небудь. Для того, щоб зачіска залишилася акуратними як можна довше, необхідно забезпечити якісне догляду за шкірою голови. І перед тим, як ви ставити цю проблему, знаю, що кожен склеп відрізняється. Не слухайте друзів, які радять вас просто чекати, поки шкіра звикне до себе. Шкіра не використовується, і потові залози забиті і стають причиною свербіння, лупи і інших неприємностей.



Для жінок не буде новин, що особа завжди повинна зволожуватися кремом. Те ж саме йде на шкіру голови. Так само як шкіра обличчя, голова повинна бути зволожена. І не кожен буде робити те ж саме. Ви пам'ятаєте, що ви повинні вибрати креми на основі вашого типу шкіри? Особливо якщо ви вимити волосся щодня з шампунем, рано чи пізно подразненням, свербінням, корінням волосся почнуть жири швидше.

р.

Спочатку потрібно звернути увагу на склад шампуню. Глибокі миючі шампуні не слід використовувати більше одного разу на тиждень. Виберіть шампунь за типом шкіри. Якщо коріння швидко стають жирними - для жирного волосся, якщо шкіра голови пересушена - лупи шампуні зволожують і усувають свербіж.



Ви можете зволожувати шкіру голови з поживними масками один раз або двічі на тиждень. За вашим типом шкіри. Маска повинна проходити на волоссі 5 до 10 хвилин. Ретельно прочитайте метод використання, так як є маски, які безпосередньо наносяться на корені волосся, і ті, які необхідно натерти в волосся самостійно. Якщо друга маска наноситься на коріння, миється волосся втратить об'єм після миття, і дуже скоро зачіска знову буде виглядати жирно.



Шампунь є найважливішим інструментом для догляду за шкірою голови. Якщо ви думаєте, що волосся сухий і безтурботний, а шкіру голови швидко змащує, це не причина купити поживні шампуні. Це тільки погіршиться. Основним завданням шампуню є очищення шкіри голови шкірного сала і бруду. Але виробники часто змішують 2 в 1.

Р

Вони роблять поживні шампуні, скраб шампуні, які роблять волосся важче. Спочатку здається, що волосся стає більш товстим і наповнювачем, але до кінця дня він знову стає брудним. Справа в тому, що є занадто багато добавок в поживних шампуні, які осідають на шкірі голови і створюють невидиму плівку. Цей фільм не дозволяє зануритися на дихання, а сейб починає вироблятися в подвійному обсязі.



Найголовніше правило для миття миючих засобів протягом тривалого часу. Не поспішайте, оскільки залишки продукту активують сальні залози, через це скальп також швидко змащує. Навіть якщо ви думаєте, що волосся миється, промийте його на іншу хвилину під проточною водою, а потім промийте волосся прохолодною водою. На відміну від душу для шкіри голови є ефективним, оскільки це для всього тіла. Поліпшується кровообіг, волосся не електрифіковано, і голова залишається чистим довше.



Я пам'ятаю мій бабуся з шикарним волоссям, який виріс спокійно навіть коли мій бабуся був 64 років. Вона була втомлена від різання її товстого волосся. І вона промив її голову, як це: вона збирається тепла вода в басейн і розчинила невелику кількість шампуню в цій воді і просто змив її голову в мильній воді. Пам'ятайте, що ви можете мити волосся під проточною водою, але шампунь слід натерти в долонях перед нанесенням на шкіру голови, щоб не пошкодити шкіру голови.



Є різниця між бальзамом і кондиціонером. В той час як кондиціонер має більш світлу структуру і просто «задає» волосся після миття з шампунем, бальзам інтенсивно живить волосся, хоча наноситься менше часу, ніж маска для волосся. Якщо волосся схильне до жиру, краще використовувати кондиціонер для волосся. Він полегшить розчісування і не заважає об'єму кореня.



Не зайве, щоб помперити волосся масками для дому один раз на тиждень. Я дуже люблю дію маски з імбиром. Я просто руб імбир і імбирний сік в мій кальп. Якщо у вас є сухість шкіри, перемішайте імбирний сік зі сметаною. Дякуемо! Імбир покращує кровообіг, стимулює ріст волосся і ефективно видаляє шкірний покрив. Нехай ваше волосся буде красивим і здоровим. Добрий день, дарлінг.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное