Наші красуні, які зайняли мільярдерів як чоловіка, так і не дадуть

Де шукати реальну принцесу на білому коні, дружини мільйонерів на нашому списку добре знають. Ці російські красуні вдалося виграти серця найбагатших чоловіків у світі. Але що допомогло їм: казкова удача, хороша спадкоємність або тверда робота і визначення? Суддя для себе.



У Нижньому Новгороді народилася головна російська кіндерелла. У віці 15 років вона залишила школу і займалася торгівлею на ринку. Але на 16 роки доля подарувала Наташу шанс, що вона спробувала використовувати в повній мірі.



У зв'язку з моделлювальним агентством, Водідова звернулася до консультації з вивчення англійської мови і працювала дуже важко. Відкриваємо шлях до слов’янської краси до паризького подіуму. І вже на початку нуль Наталя стала однією з найпопулярніших моделей світу.

У 2008 році на фотосесії для бренда Louis Vuitton вперше зустрілися з російський супермодель. «Наташа не пам’ятає цього засідання. І мій щелепа буквально кинула - це було настільки красивим, нагадує Арновид Jr.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natasupernova)



В цей час Войянова була одружена з британським королем Джастіном Портманом. Але через три роки пара розлучився, і дізнався про це Арно запрошена Наталя на сьогоднішній день. З тих пір Наталя та Антойн не відокремили. І у вересні 2020 року вони засвідчили свої відносини, підписавши в Паризькому міському залі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natasupernova)



Атоїн був теплоно отриманий синами Воїдови з першого шлюбу - синами Лукас, Віктором і дочкою Неви. І скоро Водідова народила сина чоловіка Максима і Романа. «Коли ми починали знайомства, я не мав дітей. Через кілька років, з них було п'ять. І це найдивовижніше, що сталося в житті, мільярдер і щасливий батько розповів журналістам.

У місті Бердськ і з дитинства мріяли про котів. Але у віці 16 років вступила в юридичну школу, яка залишилася без спадкоємців, підписала договір з Московським моделюванням. Дорога Олени до визнання не була тушкована з трояндами і досить нагадує детективний роман.



Поза «Ложки» Люблю кохану дівчину продати лікарські препарати, для яких вона зіткнулася з справжнє тюрморт. Але немає хорошого без зла. Лицар в блискучій броні для юної моделі підтримував її в суді Дума Заступник Олександра Лебедєва.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lenaperminova)



По закінченню випробувань Олени назвав Олександр його хорошим ангелом, і він зрозумів, що він не міг жити без неї. У парі з’явилася незрівняна. І незважаючи на різницю 27 років, життя душі в душі, виховання чотирьох дітей.

Наташа Полі Наталя Польвщікова народилася в Пермі і як дитина любила розглянути глянцеві журнали про моду. З успіхом дебютував на конкурсі New Model Сьогодні, юна модель почала отримувати пропозиції від модних будинків і приймала нік-полу, зручний для європейців, щоб відмовитися.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Наташа Полі (@natashapoly)



На вершині своєї кар’єри Наталія зустрілася з успішним бізнесменом з Нідерландів, Пітером Баккером. Для того, щоб зробити пропозицію, заможливий зал орендував весь острів у Мальдівах. У 2013 році пара мала дочку Олександра, а в 2019 році – син Адріан.



У 2020 році Наташа та її діти зірвали за кришку Вогоги Росії. А Журнал «Маім» увійшов до списку 100 найчастіших жінок країни.

Народилась у Нижньому Новгороді. Уже у віці від 15 років майбутня модна зірка закінчила школу як зовнішня, так і поспішала до Санкт-Петербурга, де вона любила агенти IGM Моделі.



Логічне продовження тріумфального процесу краси з правими рисами обличчя та розкішним волоссям на кішках світу був ексклюзивним контрактом з Chanel. До краси «російських князів» не вдалося протистояти Леонардо ДіКапіріо і Ярославу Лето.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Anne V (@annev)



Але голлівудське в'яліцин віддав перевагу надійному і турботі Адама Кахана, Віце-президента Yahoo. Сім'я живе в елітній квартирі в Нью-Йорку. У червні 2015 року народилися плоди своєї любові: довгоочікувана дочка Аляски.

Вікторія Боня Вікторія та її старша сестра народилася в невеликому містечку Краснокаменськ в сім'ї м'яти та медсестра. Коли малюк був два роки, батько залишив родину. Щоб якось зробити кінці, мама, що займається торгівлею, залишивши її дочкою в догляді за її бабусям.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ВІКТОРІЯ БОНЯ (@victoriabonya)



Шлях Вікторії до полум’я не був таким простим, як наші інші героїні. Після переїзду в Москву, Боня отримала роботу в якості офіціантки, після чого працювала касіра і секретаря. Паралельно навчалася в Інституті харчової продукції, яка закінчила 2003 рік.

Пробував себе як модель, майбутній зірочок увійшов до Вищої школи кіно і телебачення Останкіно. У 2006 році стала членом проекту «Дом-2». Тоді прийшли ролі в кіно і серіалі. Вікторія провела телешоу, стала обличчям декількох брендів і створила власну колекцію ювелірних виробів.



У 2010 році на вечірці з друзями Боня зустрілися з сином Ірландського мільярдера Alex Smurfit. Смішні, але перша дата не схожа на Alex: дівчина провела весь вечір, закопаний в екрані смартфона. Вона пізніше прийнята, що вона знала про свою популярність, як жінка, і хотів зробити його сердитися.



Почати роботу в Монако. Сім'я мільярдера не зрадла про це. Але ніхто не заважає відносинам двох дорослих. У березні 2012 року Вікторія народилася в дочку Анджеліна Letizia. Життя на деякий час нагадує казку, але перед весіллям він ніколи не прийшов, а в 2017, романи про поділ пари поширюються на Мережі.

За словами Боні, причина була непідготовленість Алекса для сімейного життя, а також її занадто часті відправлення. «Я зрозуміла, що я любив Алекса дуже багато і що ми були різними людьми. Але він батько моєї дочки, і я завжди буду любити, поважати і оцінити його як людину.

Як ви бачите, дружини мільйонерів на нашому списку пішли на великі довжини, щоб отримати свою позицію. І крім природної краси, не було самоосвіти, знання мов і дивовижне позначення. Тільки молодь, як гроші, приходить і йде, і дійсно об'єднати сім'ю, потрібно взаємне розуміння, терпіння і спільні інтереси.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное