Для чого гріхи родичі не запрошують на весілля

Що робити жінці, якщо Український Чи не стояти її? Звичайно, можна приймати і просто не спілкуватися з родичами. Тим не менш, глибинний відлік часу нагадує себе.

Р

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Наприклад, сестра його одружена. Однак на запрошення на весілля ніхто не пам'ятав Тамара. Чому це відбувається і чи була проблема в кінці, читайте далі в статті.

Сім'я чоловіка нещодавно отримала запрошення на весілля. Моя сестра чоловіка одружена. Запрошуються всі родичі та знайомі. Але коли я відкрив запрошення, я був жахливим. Я не маю на зв'язку.

Діма і я живу разом 7 років. Він вірний, що його батьки все одно розглядають сина. Мій батько-в-право, мій мама-в-право, і сестра мого чоловіка ігнорувати мене. Я не знаю, чому я не схожа на сім’ю. Але протягом багатьох років не запрошують мене до будь-якого сімейного заходу.

р.

Якщо не турбувати мене до, тепер я просто божевільний. Як мій Діма піти на весілля сестри без пари? Я, Я, Я! Я не заслугаю.

Ви повинні подумати, що моя сім'я чоловіка, що мене цікавить. Але немає! Ми ніколи не були відкриті конфлікти. Якщо ми не спілкуємось? Я думаю, що корінь зла лежить в тому, що я вже мав дитину, коли Діма і я зустрівся.



Мій екс-бойфренд залишив мені пару тижнів до пологів. Я був абсолютно самостійним, але я зумів всі проблеми. А потім Діма прийшов в життя. Він не потурбував, що мав маленького хлопчика. Навпаки він готовий бути батьком до нього.

Але родичі Діма псувалися. Вони не хочуть, щоб сина годувати дитину. Єдиним рішенням було припинення всіх комунікацій. Я ніколи не зажадав нічого від них, і я не хочу цього дня. Але я просто не розумію, де ця агресія виходить.

Мати-в-право і батько-в-право живуть за застарілими канонами. Вони завжди думають про те, що люди скажуть. Щастя сина не здавалося б, Я думав, що це буде змінено, коли у нас була дитина разом. Рік і половина тому я подарував дочку, їх дідусь. Однак ситуація не змінилася на всіх. Крім того, вони побачили наш Анютка один раз в житті і не зацікавлені в її житті.

5697097

Я знаю, що ви не будете насильницькі. Але чому моя сестра чоловіка, мій вік, так само, як і мої батьки? Я не зробив нічого неправильного, я не скажу замкненим словом. І я і діти продовжують ігнорувати.



В цілому, я був дуже засмічений і дав чоловіка ультиматум на емоції. І ми збираємось на весілля сестри разом, або він не збирається в будь-якій точці світу. Я хочу, щоб захистити мене один раз! Я його дружину, не вулична дівчина, після всього!

У цій історії все було зрозуміло до моменту з ултіма. Звісно, резиденція Тамара зрозуміла. Тим не менш, це не є підставою для того, щоб бути таким чином. Жінка може. поспілкуватися з чоловікомСкажіть, що вона дуже незрівняна з батьками і сестрами. Ймовірно, що він нарешті прийняв дію.



Будь-яке обмеження у відносинах не призводить до будь-якого доброго. Тим не менш, коли батьки Дмитра та сестра дізнаються про це, їх не схожий на Тамара буде тільки збільшуватися. Що таке точка?

Цікаво, що ви будете робити на місці головної історії? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное