Які можливості відкривають Євробачення перед модним українським співаком

Електрофолк гурт Go_A Представництво України в Євробачення і стала відомим у всьому світі. Перша українська пісня «Нісе» вперше в історії подарувала на карті США. Цікаво, що життя соліста гурту змінилася після змагань? Сьогодні видання. "Сайт" Я розповість вам, як Катерина Павленко справляється з полум'ям.



GettyImages Група Go_A Катерина Павленко повідомляє, що Непросто для неї. На вулиці стартувала співачка. Вранці з’явились про те, що вона проживала. Прийміть його швидко.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_a_band)



Звісно, група Go_A стала ще більш популярним. У Європі вже підготовлено екскурсію. Крім того, Катерина запрошена спікером для мотиваційних тренінгів. Є також пропозиції від європейських етикеток.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_a_band)



Як видно, не варто сидіти свічку. Соліст групи працює на себе як фізично, так і духовно. «Розвиток – це те, що ще не стоїть. Ти або покатати назад або йти вперед, говорить Катерина.

Співачка погоджується, що участь у Євробачення була реальним випробуванням для неї. Вона відчувала багато відповідальності на її плечі. Коли група прибув у Роттердам, всі учасники мали пройти тест на ПЛР. І сталося в цій точці, що Катерина відчула, як вона хвора. Очікується, що результати були найбільш болючими.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_a_band)



Можливо, це психосоматична реакція організму. Але після розмови зі своїм терапевтом, актриса заспокоїлася і позбавить від ситуації. Тест ПЛР повернувся негативно. І здоров'я Катерини негайно покращили.

З радістю приїжджає до групи. Хоча, як ви знаєте, члени Go_A спробували перерватися на великий етап протягом 8 років. Під час цього часу команда має власну базу вентилятора. На своїх музичних майданчиках слухали народні концерти.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_a_band)



Після Євробачення кількість вентиляторів зросла. Наприклад, за минулий місяць кількість слухачів на Spotify досягла майже 3 млн. Це дуже висока фігура для українських виконавців. Завдяки Євробачення група зуміла розірвати інформаційний простір і голосно заявити себе.

До речі, часто конкурс пісні зобов’язує митців адаптуватися до свого формату. Тим не менш, Єкатерина горда, що група не повинна це зробити. "Ми просто самі, і це те, що захопили слухачів, - акції співачки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_a_band)



Солісти гурту часто просять, якщо вона боїться, що полум'я буде так само швидко йти. Але дівчина не думає про це. У будь-якому випадку вона має улюблене життя.

Крім того, Катерина не завадить популярність: музичні інтереси мене як процес. Євробачення не було уваги, але для нових можливостей. Наприклад, гурт нещодавно контактував з французькою міткою техно. Хто знає, скільки незвичайних колаборацій лежачи попереду?

Найближчі плани Катерина Павленко веде сторінку групи в Instagram. Оголошені майбутні концерти та події, на яких буде виконуватися команда. Наприклад, нещодавно стало відомо, що група Go_A візьме участь у найбільшому музичному фестивалі в Україні Atlas Weekend. Я дивлюсь, якщо ви поїдете до запального етноконцерту?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@go_a_band)



І якщо ви все ще не бачили про яскраві результати Go_A на Eurovision, ми поділяємо посилання на відео на YouTube. Доброго дня!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное