За роки я не змогла варити.

Довгий пішов, коли жінка боїться сказати, Я не можу варити.й Тим не менш, така програма все ще викликає певну реакцію в суспільство - як це? Недосвідчена дівчина, але вирощена жінка, яка має чоловіка і є про дітей. Це неспроможність.

Ми в новинах. "Сайт" Ми вважаємо, що неспроможність така реакція. Для того, щоб мати додатковий бонус в очах чоловіка, сім'ї, знайомих та інших людей? Давайте спробуємо розібратися.



Я не знаю, як приготувати, ми? Мати, яка також є старшим на кухні, повинна годувати п'ять ротів, і будь ласка, кожен за своїми гастрономічними смаками, і так що є досить в кількості. Кожен любить харчуватися, незалежно від віку або статусу. Мама шемале Завжди на кухні.

Крім того, вона повинна встигнути до магазину, на ринок, до супермаркету, щоб отримати хороші. свіжі продуктиі в той же час, щоб отримати роботу. Працевлаштування дійсно неймовірна. Ні, є жінки, які люблять готувати і кухні для них - це особистий простір і вівтар, до якого вони променують. Але не всі.



Чому це так? Після всього чоловіка більше не потрібно захопити списком і побити мамонт. У сучасному світі ми повинні зробити інші зусилля, не фізичні. Цей розділ, вони кажуть, я отримаю, і ви готуєте те, що я отримав, вирівняно довго. Тепер жінка малює, поки людина дивиться на футбол. Звичайно, не існує правосуддя.

Я не знаю, як приготувати. дивнийКоли мати-в-право просить її дочку-в-право, наприклад, яка вишня вона воліє використовувати, коли вона варить пельмені - консервовані або свіжі? Що дочка-в-одному без другого думу може заряджати її матір'ю, вони кажуть, що не варити будь-які пельмені взагалі. Що таке шампан! Чому ганчі? Але жінка повинна! Не варто. Він хоче пельменів, йде в магазин і купує їх.



Зазвичай такі спори закінчуються тим, що мама-в-завдячує руки з словами: «Що потрібно, якщо не можна варити їжу,» і дочка-в-право зморшує її начинку з розсмоктуванням в спробі зрозуміти, коли її значення почав визначатися майстерністю приготування. Ми пропустили щось або може кожен прийняти рішення для себе, що робити: купити їжу або варити?

Тут необхідно зробити невеликий відступ і захистити чоловіків. Замість варіння, вони мають ремонт, сантехніка, пікіровка в двигуні автомобіля, що раптом не стартує. Але найдивовижніше, звичайно, вимога до приведення більшей Ця вимога є досить руйнівною, яка може приводити будь-яку людину на стрес.



Немає нічого неправильного, не в змозі приготувати. В кінці можна сміливо піти в магазин і купити хліб, а до нього масло з ковбасою. Замовити відвар Або яйця, вам не потрібно супер майстерність. Ви не повинні турбуватися про це, і просто не знаєте, що ви не хочете. А бути чистою і готовою, ви можете легко найняти спеціальні люди.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Не пропустіть свій ресторан на обід. Що таке? Поблизу для сніданку "шведський стіл". Щоб їсти, варіння не потрібно. Сім'я двох або трьох людей легко буде коштувати те, що в асортименті будь-якого супермаркету.



У будь-якому випадку, щоб бути в змозі приготувати або ні, кожен повинен вибрати для себе. Не варто впливати на цей вибір. Жінка не повинна бути і не більше її роботи. Якщо вона вважає, що цілком можна їсти придбану їжу, то варто її слухати. І якщо хтось вважає, що він повинен, то дозвольте йому спочатку вчитися варити, а потім ми побачимо, як це таке.

Обов'язки чоловіків і жінок втратили деякі дивнийТому в нашому виді слід розбити будь-які зусилля в побутових справах. Ви не повинні ставити будь-які зобов’язання щодо вашої дружини, вона також людина. Написати коментарю, якщо Ви погоджуєтесь з усіма вище або якщо ви входите до традиційного дисонансу. Обов'язково зв'яжіться з нами



Якщо дочка-в-права говорить, Я не можу варити.Не панікувати передчасно. Краще уважно послухати її аргументи і, якщо це можливо, спробуйте об'єкт. Читати нашу статтю про те, як розподілити побутові обов'язки і які доведеться вимити туалет у великій родині. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное