Коли моя мама зустрілася з чоловіком, її світ виповнилося вниз.

Як приємно, що наше суспільство позбавляється від стереотипів стипендії. Думаю, що жінка Це про приготування їжі і прибирання, довго пішли в оживлення. Здоровий фемінізм приносить освітлення маси. І прекрасний німф не тільки захистить свої права, але і повністю показати свою жіночність.

3556240

Сучасна жінка поєднує в собі ніжність і аудит. Вона знає, як любити щиро, і це почуття дається її сотню. Сьогодні ми хотіли б розповісти про реальне жіноче щастя, без чого життя не буде настільки яскравою. Поговоримо про те, як ми прожили до і де ми зараз.

Написання цієї статті надихнула повідомлення на Facebook. Далі ми поділимося оригінальним текстом повідомлення з вами, а потім обговорюємо його разом.

Коли моя мама зустрілася з чоловіком, вона мала тектонічний зсув в її корі. Виявляється є люди, які кажуть, "Ми, не мене, купили будинок, ми, не вам, потрібно мити підлоги, ми, не ви, брудні страви в раковині."



Зустріч з матір'ю не менше шокує мамі. У самому моменті, коли мама вже поспішала поцілунати пальцем рук у подяки за те, що «нещаслива дочка остаточно прикріплюється», мама-в-одному попросила перевести маму з англійської мови: «О, як пощастило сина, щоб витягти лотерейний квиток на обличчя вашої дочки: не просто смарт, але і так красиво!» ?

Мама почала ловити повітря і дихати важко. «Що не з мамою?» «Що не так з вами, мати? Я перекладаю до моєї матері англійською мовою. «Це просто дуже незвичайне для мене, щоб почути це від мого матері-завдання про мій дочка-в-завдяки», мій мама змащений, все ще в шоку.



Коли мій тато приніс мені, щоб познайомити мами її матір'ю багато років тому, мама прокинула її через зуби: «Чи ви занурили цей шлях?» Що потрібно? І почула мама. Вона була фіерська рудоволоса, сповнена веснянок. Фреки були навіть на її губах, але її мати було кінематографічно красиво. Не знаю, що вона була гарною. Ви не можете сказати, що дівчина вона красива, тому вона не йде.

Моя мама намагалася дуже важко любити її маму. Вона працювала в саду, підбираючи дві картоплі замість одного мішка. Щодня промиваємо льодовою водою з колодязя в будинку, повністю приймав на кухні. Але Баба Люба залишився сноу королева: rippled і rippled, її знецінення був неприпустимий.

(Багато)

Після того, як моя мама потурбувала в нашій крихітній київській квартирі, видаляючи від неї все, що було наповнено її матір'ю. Сніжна королева відреставрована без казки дякуємо вам за її похилого брата.

Добре, що сімейні сценарії можуть і повинні бути написані. У більшості випадків під жилом переважного почуття провини. Як ви збираєтеся проти свого роду. Але вони можуть і повинні бути написані.

Взяв мене багато років і енергії, щоб переписати жіночі ролі в сценарії моєї родини. Роль селянських дівчат, які мали незаперечний старт: без паспорта, немає точної дати народження і практично не вибір. Мати, яка думає жінку, варто, скільки сумок вона може покласти на неї плечі. Вона стала білою королевою, щоб вижити.



Іноді я відчуваю себе шкода, як довго я був шпинат, як я думав, свічка. Але коли я дивлюся на дочку, я розумію це не за нічого. Моя дочка мала дуже різний початок. І це, мабуть, краще, що я можу зробити для неї. Люблю її безумовно і завжди кажу її.

Через карантин я бачу мами рідше. Джеррі (ім'я матері-в-заголовку). Продовжуємо зустріч з Днем Матері. Вона тягнеться до мене в її колясці, запитала мене, щоб худнути над нею і сказав спокійно, щоб ніхто не почув, "Чи ви для вашої любові до сина". Я сміхався назад, «У мене дуже легко. й



Не так давно жінка мого роду була суджена кількістю мегатонів картоплі, які вона могла покласти на її плечі. Сьогодні вона оцінила кількість мегатонів любові, що вона може дати.

Цей дотик показує, як змінюється ставлення людей до життя в цілому. Звичайно, ми можемо говорити про різницю поколінь і відмінностей в психіці. Однак, одне, зрозуміло: ми стаємо більш уважним, добрим і зрозумілим. Я думаю. жінка Це дійсно про те, що саме любов. Однак ж саме стосується чоловіків.



Я пам'ятаю своїх грандіозних Я ніколи не чув, що вони говорять про одне одного. Хто знає, що їх життя буде таким чином, якщо вони розлучилися і починаються без думки про те, що люди скажуть?

Яка думка зробила цю історію? Це буде чудово, якщо ви поділитеся думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное