Чому в радянських кухнях зацарював ідеальний порядок і які набори кухні

Я не великий фанат старих речей. Я не люблю антикваріат. Однак перегляд фото з зображеннями радянських страв, така річ піднімається в серці. теплохвильова пічЯ просто не можу допомогти поділитися ним. радянський дизайн малоймовірно виглядає в сучасному кухні. Однак, ніхто не зажадає нас загубити в пам'яті, дивлячись на всі ці чудові речі з минулої епоху!

Шукаю фотографії старих радянських кухонь, я дивився, що вони були досить мінімалістичні, якщо не скромні. Чому я дивився? З огляду на те, що деякі квартири зараз виглядають як їх негабаритність - Плюшкін з величезним досвідом. І, на жаль, багато помилково думають, що всі радянські кухні були такими начинками. Не схожий на це!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Vintage Retro Devil's проп (@sunduchok_68)



Звичайно, сучасний дизайн виглядає абсолютно різним. Не схожа на кухню тих часів. І все ж вони мають багато спільного, ніж багато людей думають. У СРСР люди люблять тепер любити великі, яскраві простори, не перевантажені зайвими речами. А що є найкрасивішими радянськими стравами?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sunduk_s_cherdaka)



Я захоплюю майже всі елементи, які були поширені раніше. І вони були зроблені на совісті! Багато ареали і преси для часнику все ж послужать віру і правду дочки і онуки першої господиній

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@vintage_home_sweet_home)



Я пам'ятаю дуже добре, як подібна банки На полицях моєї мами на кухні. У той час вони чудово підходять для кухонного гарнітура. Це теж дуже важко створити щось з ними. Моя мама була щаслива, тому що в будинку була маленька дитина.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений старовинними і антикварними стравами (@raritet_posyda)



Я люблю зовнішній вигляд всіх цих колясок, штифтів та інших кухонних начинків. У своїй конструкції лежить така надійність. Виробники, здавалося б, керовані залити Звичайні предмети побуту.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Vintage Retro Devil's проп (@sunduchok_68)



Чайники – це моя слабкість. Це не те, що я люблю чай так багато! Я просто люблю різні елементи цього плану. Особлива краса і витонченість відрізняється вишуканими стравами. Але тут це. емаль Деякі ягоди або квіти дуже добре.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Vintage Retro Devil's проп (@sunduchok_68)



Я думаю, що це синьо-купе Ми були в одному з наших будинків. З позолотою у нас була червона версія. Я пам'ятаю, як я захоплю його, як дитина, я не можу зрадити очі з боковини. Я дивився, що мій бабуся не хотів використовувати цю красу. Я зберіг сервіс. Про насй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sunduk_s_cherdaka)



Як ви думаєте про всі ці елементи радянської кухні? Чи є у вас маленька ностальгія у вашому серці, або ви чесно розглянете всі ці речі, які належать лише у старій пані?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное