Я отримав смак парфуму Narcisso Rodriguez на моєму зап'ясті, і через п'ять хвилин, пізніше хлопець прийшов, щоб зустріти мене в торговому центрі.

Раніше я сприймав феромони як ніщо більше, ніж маркетинговий рух у рекламній кампанії для конкретного парфуму. Однак у світі духу іноді виникають зразки, від використання яких ви починаєте відчувати себе вгорі. Ви отримуєте компліменти частіше, ніж звичайні, і чоловіки швидше за все, щоб привернути увагу. І іноді це не тільки чоловіки.



парфуми "Нарцисо Родрігез" Як звичайний користувач, можна сказати, що більшість всього, чоловічий секс приваблюється до парфуму на основі бази слизової. Він є одним, хто виділяється серед іншого, що дає власника особливого значення. Якщо ми приступаємо до цього, то стає зрозуміло, де духи від Narcisso Rodriguez так багато шанувальників. Після того, як цей бренд знаходиться у верхній частині кращих ароматів, які об'єднують мускус і ноти пристрасті.



Більше одного разу або два рази я чув про чорна пляшка Для неї: від друзів до роботи. Кожен сказав, що за допомогою цього аромату ви не можете випікати, крім каменю. Я ще не можу стояти її і пішов в магазин. Після того, як я отримав парфум Narcisso Rodriguez на зап'ясті, я пішов за межі, щоб отримати краще. пахнутьКоли раптом прийшли до мене:

"Дівчина, ти холодний? Не гаряча зовні. Бажаєте кав'ярню на лоджі?

Я помітив молодої людини, і духу так.



Я не збираюся розповісти історії про те, що кожен раз я пішов за межі цього аромату, принаймні 10 чоловіків спробували зустріти мене (дивіться мій звичний вираз обличчя, який не відлякується або дуже сміливо поруч). Але зацікавленість від пасерів-відчувається.



Одного разу, незважаючи на мій найвідомий вираз обличчя, дитина прийшла до мене і сказала: «Хі!» Як ви? він продовжував.

"Чи ви працюєте?" Я серйозний, заробіток або безробітний? Тому що я не зустрічаю шлаків. й

Я шукав дитину. І я відразу ж уявив його на ноги з пропозицією, коли він сказав свою зарплату. І вона сказала,

"Ні, я більш комфортний навколо шиї чоловіка."

Після того, як ці слова, хлопець, як ніколи не сталося. І прийшов до висновку, що не тільки князі, але і фольги можуть привернути цей аромат.



Ви можете подумати, що я шукаю відносини, але я не. Я маю достатню кількість себе. Все про людську ванність. Дякуємо йому. Підвищена увага від зовнішнього вигляду дає задоволенняй А також завдяки аромату Narcisso Rodriguez, з яким я пощастило, щоб стати його об'єктом більше одного разу.

Дуже приємна увага. Але в будь-якому випадку це дає важливе значення. І навіть тих, хто каже, що вони дрібні без уваги, насправді не слухайте комплімент у свою адресу. Для нас дуже важливо знати, що ми вогонь.

І це може допомогти нам. туалет води Для неїй У своїх верхніх нотах є османтус, бергамот і апельсиновий колір. Серце має мускус і амбра. І в базі даних, ветер, ваніль і патчулій Його мускатний аромат поєднує в собі запахи пристрасті, дорогого порошку і свіжості. І ясмин, який не офіційно заявлений, хоча чітко відрізнявся. Але найголовніше, ви починаєте цінувати себе. Чудовий парфум від Narcisso Rodriguez.



Який аромат був прикрашений повсякденним образом, нічого так красивого чоловіка, як його любов до себе. І вибір парфумів, костюмів або взуття тільки додає до цієї краси. Дуже важливо полюбити і оцінити себе, не заперечуючи себе можливість занурювати когось.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное