Мама дав порошок з ефектом фотошопа, навіть в поспішному макіяжі відмінно

Який порошок краще: крихкі або компактні? Яку компанію вибрати і як правильно вибрати тонус, щоб не зіпсувати макіяж? – Я попросив друго-баутичного Так, є екземпляри, які можуть зробити жінку старшим 10 років, але є ті, які, навпаки, працюють як летнер. Я маю на увазі, вони можуть буквально візуально протирати зморшки обличчя.

Сьогодні видання. "Сайт" Про цікаві косметичні варіанти Photoshop-ефект порошокЩо шліфують їх обличчя. Макіяж без ваги!



Вони кажуть, що чарівна Еліна Бистрицька майже не використовувала тональні засоби. Мінімальний макіяж, і це чудово виглядає. Я дуже люблю це. макіяжй Тільки для досягнення такого ефекту складно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з відомими Діарами (@dnevniki_znamenitostey)



Останній рік, мій мама дав мені Photoshop порошок. На стильному чорному ящику прикрашають напис «синкра шкіри невидимий шовк пухкий порошок», який в російських звуках подобається невидимий компактний порошок з шовковистою текстурою від японського бренду Shiseido.

До речі, Shiseido є одним з найстаріших з існуючих і перевірених часу. Косметикай Заснувала в Стародавньому районі Токіо 1872 р. Правда, це була європейська аптека, а потім в 1897 році компанія випустила свій перший косметичний продукт, який був «Шісидо-червоний лосьйон» (як це було прізвище в Росії) званий Євгеном.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shiseido)



У 1917 р. вони випустили свій перший «дощ» порошок. У той час, коли японські жінки використовуються тільки для миття обличчя, ідея створення порошку 7 кольорів стала реальною Потім було прийнято рішення, що 7 порошкових кольорів: білий, жовтий, тістоподібний, рожевий, бузок, зелений і фіолетовий, коли змішувати подарує відтінок близько до тону шкіри прекрасного статі будь-якого віку.

Нудра здобула високу популярність серед гуші того часу, як засіб «збільшення привабливого образу», в зв'язку з яким в 1932 році вийшов «сучасний» порошок обличчя в 9 відтінках. З тих пір порошкові формули покращилися, отримують краще і краще щороку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена от Про красу і більше от (@anna_olegovna_)



Як видно, порошки Shiseido мають багату історію. Але через фотошоп ефект без фотошопу, щоб говорити. Порошок не підкреслює рельєф шкіри, але, навпаки, полірує, створюючи красиве покриття, яке виглядає дуже натуральним. Після своєї шкіри з'являється порцелян, майже як японські красуні.

У мене є два порошки Shiseido: компактні і крихкі. І добре. Вони допомагають приховувати мої виражені зморшки обличчя, так як я люблю зморти голову і сміятися з серця. Це хороший сміх! І найголовніше, цей порошок вдається маскувати мої дилатовані пори на щік. До речі, продукт не містить тальку, і тому не засмічує пори.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Електронна пошта: info@k.o.s.m.ua



У мене є м'яко порошкоподібна матовка, і вона працює безпосередньо в цьому напрямку, дрібне шліфування. Зберігайте обличчя до перемоги, перебуваючи на місці. Порошок наноситься світлою вугрою, що означає, що на обличчі відсутня гіпсова дія. Ще одна перевага полягає в тому, що порошок Shiseido не відбілює обличчя, але якщо він адаптується до тону вашої шкіри.

Багато фотографів часто приймають такий порошок на фотосесії для регулювання макіяжу клієнтів. Ну і користуюсь ним щодня.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shiseido)



Я також заохочував спробувати порошок Shiseido під назвою Future Solution LX. Розсипається ефектом. Вони кажуть, що результат перевищує всі очікування.

Випромінювальний ефект, що всі страхи насправді є дуже жорстким відображенням світла. Це дійсно приховує багато недоліків. Особа виглядає дуже добре вміщена, приглушена і зовсім не блискуча. Підходить для шкіри будь-якого віку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений cindy djauhari (@cindy.djauhari)



Єдиним недоліком є те, що він коштує більше.

У описі цих порошків напишіть: «Уві сколите тонкий шар, який не відчувається на шкірі. Ефект, який порошки Shiseido передають персистентам протягом дня. Кращий вибір для шикарної, впевненої жінки!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shiseido)



Я також запропоную вам ознайомитися з порадою макіяжу, яка поверне ваше життя навколо. Ідеальний макіяж на весь день!



Який порошок краще до вас. Я вже зробив свій вибір і я дуже рекомендую вам спробувати порошок на себе. Ефект фотошопай Навіть поспішайте, макіяж чудовий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное