Чому син повинен пробачити свою маму для своїх висипних слів

Ви думаєте, що висипані слова, спекотно кидаються в спеку аргументу, можна поділити родичів назавжди? Як важливо, щоб подивитися, хто ви кажете і що ви думаєте? Це те, що я можу сказати про сьогодні.

І перед тим, що ми будемо говорити про те, що в сім років не може бути прощення сина.

Я думав, що моя колега була дуже самотньою жінкою і вона не була. Вона завжди була готова замінити або просто приймати додаткові дні, щоб уникнути, як вдома окремо. Коли ми говорили про успіх своїх дітей, Валя тільки тримала мовних і сумних поглядів.

309951

Але один день я дізнався, що Валентина Петровна ще має дорослий син. Ця новина була справжньою освітою для мене. Я дуже здивував, що Валя ніколи не згадувала Антона. Як правило, мати щасливі поділитися найменшими успіхами своїх хлопчиків, і тут буквально не слово.

р.

Я був тривожний, так що я вирішив запитати безпосередньо, чому Валентина не йде про сина. Вона сказала, що після того, як Антон приніс свою дочку в будинок, але вона не схожа на дівчину жахливо. Так Валя і сказав, що всі різновиди нечутливого сина, щоб дискурувати його від небажаного обраного.



Тоді, всупереч очікуванням колеги, Антон тихо впакував його сумки і залишив будинок. Валя вирішила, що син тільки збудився і скоро повернеться додому, але все вийшло по-різному.



Тижнів і місяців пропущено, і не було новин з Антона. Подруги Валентина Петровна дізналися, що син оселився з матір'ю. Вона, звичайно, не може протистояти і спробувала зв'язатися з нею сина, але він не хоче спілкуватися з матір'ю.



Зараз Валя пам'ятає, як вона доглядала за маленькою Антошка, і не може зрозуміти, чому вона заслуговує на ставлення до себе. Вона приймала, що вона не використана висипання слів, що день. Але може бути одна розмова охоплює всі роки мати присвячується своєму улюбленому сина?



Ви думаєте, що один день Валентина Петровна буде зраджувати з сином? Яку пораду ви хотіли б подарувати нашому героїні? Не соромтеся поділитися своїми думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное