Яким чином не зателефонувати дочку-в-одному за день народження?

Дитина Дочка-в-прави Перший шлюб може бути кісткою в сім'ї. Що робити, якщо було два дітей і шлюбу? Не писати. Герой нашої історії Ольга не хоче ставити з тим, що її син став батьком для іншої людини. Звісно, вона не приймає її дочку. Чому це відбувається і чи можна вирішити цей конфлікт, читайте далі в статті.

Р

Мама дочка-в-завдяки дитини повинна зрозуміти мене. Ситуація не проста, тому я запитую вашу допомогу. Не довге тому мій син одружився. Він 27 років і його подруга 30. Різниця невелика, не турбувала мене багато. Проблема була гірше: ця жінка мала двох дітей.

До весілля я постійно сперечався з Паша, кажучи, що я не приймаю їх. Я був зміщений, тому що до цієї Юлії мій син мав красиву подруга, його вік. Вони відчували довгий час, але потім раптом зламали.



Паша постійно підозрювала її про все, затримала весілля, бо він не впевнений про неї. А потім скаже його з новинами, що вона була вагітна. Звісно, як мати, я наполягав, що вони одружилися. Але Паша сказав, що Він сумнівається в тому, що він батько дитини.

"Ви не бажаєте бути батьком, який залишив нам, коли ви були маленькі, чи ви не хотіли б бути батьком, який залишив нам, коли ви були маленькі? Подумайте про це, би Катюша лежить вам? Що несуть! - тоді я вірю, що моя сина подруга була чесною з ним. Я також не хочу, щоб Pasha повторити мої помилки. Але кожен має свій шлях.

р.

Виявилося, що Katya дійсно обдурила на Pasha. Вона зникла з життя, і мій зв'язок з сином став більш напруженим. Тоді він оголосив весілля без консультації. Я не прийшов до живопису. Постраждав довго і з часом вирішив зустрітися з новою дружиною Паша і її дітьми. Підібрано і називається.

Дружина Паша одягнена дуже стримано, акуратно. Поведіться, як це можливо, явно хотів, щоб мені. Діти не поговорили занадто багато, вони дійсно люблять свою їжу. Хлопець 8, дівчина 5. Діннер витрачається практично безшумно, іноді поширюється на обов’язкові фрази. Вже було лише один момент.

Я зробив мій підпис м'ясної запіканки. Паша ніколи не любила її, але всі наші родичі завжди люблять її. Давайте мені купити нову дочку-в-праву, дайте їй знати, як приготувати. Вона, очевидно, не знаю про своїх нових уподобань чоловіка і прагнула дати йому фігуру.



Я захопив її руку і сказав: "Не їсти його, нехай навіть спробувати." До чого Юля дуже дивилася і сказала: "Ви впевнені?" Це просто те, що мій запіканка Pasha збивається як на щоках. У мене був вогонь гнів, але я проходив назад. Заключною точкою було те, що я чув дітей цієї Юлії, зателефонував сина Дад.

До того, як вона ліва, її дочка запитала мене, "Чи ви збираєтеся бути нашим бабусям зараз?" Я відразу сказав: "Не!" Я не бабуся, я мама Паша, пам'ятаю це! Як ви можете побачити, що це наша перша і остання зустріч.



Паша назвав мене і зробив скандал, кажучи, чому кажуть такі речі для маленьких дітей. Я сказав їм правду! «Що ти хочеш від мене? Вони, ймовірно, мають свої бабуся. І в цілому, ваша Юлія є дуже серйозним, і діти мовчать! - Я кинув її на останній і голодний.

Ми ще не говорили. Я не можу знайти місце. Я думаю, що є причина, чому ви не повинні викликати свою дочку, але ваш син повинен прийти. Я дуже сподіваюсь, що він прийде сам. Чому перетягують незнайомці в будинок?

Коли я назвав сина, щоб запросити його, він просто відмовився! «Соррі, син мій на канікулах і ми беремо його на літній табір. Ми не зможемо приїхати, Pasha відповів легко і легко. Чому я можу це зробити? Спочатку зрадився чоловіком, тепер її власний син. Я все одно в моєму віці!

З редакційної колегії я повинен думати, що Люди завжди отримують те, що вони заслуговують.й Ольга не виняток. Що це важливо, як старий ваш син і якщо вона має дітей, якщо людина дійсно щаслива? Це життєздатність, яка не винна, нічого часто страждають від таких проблем.



Як ви думаєте, що це ознайомтесь над дочкою-завдяком, що має дитину або декілька дітей? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное