Як погострити дочку-в-праву, яка скаржаться на сина

«Мій син на день народження в кінці травня. Уся родина зібралася, кожен привітав і гасить. І так лінія прийшла до до дочки. Вона отримує і каже: "Я не щасливий з вашим сином", - Я тільки зумів відкрити мій рот з сюрпризом. Що я можу сказати? Зіпсована дружина повністю втратила свою славу, сходження на голову сина і повісити її ноги, говорить про вирощений Вера Аркадіївна.



«Вова одружена 4 роки тому, вони нещодавно мали сина». Я ніколи не потрапив до свого сімейного життя. Моя донька-на-правила в нашому будинку за рік до весілля. Вона погана гідно, здавалося мені і чоловік дуже гідна дівчина. Вона, як Вовка, є трудоголіком. І в момент їх знайомства син просто отримав акцію, став босом. Природно, робота збільшена і Вова почала з'являтися пізніше.



Аліна володіє невеликою мережею магазинів. Так вони просто сплять в домашніх умовах. Шість місяців, мій син не збирався одружитися, і мій чоловік і я не кинувся його. Аліна прийшов додому від роботи, я був самотньою. Насолодіться пити чай, і Аліна запитала мене, чому мій син не запропонував їй. Я сказав, що я думав. Він був власним бізнесом, щоб він хотів зробити рух.



А потім Аліна отримала божевільний, почав говорити про Вов багато неприємних речей, моє волосся стояв на кінці. Я просто сказав, що в моїй присутності, мій дочок-в-право не сказав, що про Вов знову. Наступний день, Аліна апологізована. Про те, що сталося, я не казав мій син або чоловік, він спекотний, я відразу ж поставив дівчину з дверей. А потім Вова вирішили запропонувати, вони почали жити окремо і планувати весілля. Доброго дня! І все здавалося б бути дрібним. І почалися проблеми у своїх юних сім'ях з Альини. Її настрій змінив кожну півгодини.

р.

Вова не знав, що робити, назвав мене, сказав мені, що Аліна не була задоволена всім. Вона дрочить на сина, коли він прийшов додому з роботи. Я сказав йому страждати. Зрозуміло, що непросто впоратися з дитиною, він бере на себе всю силу від матері, вона пройде. Через два місяці, дочка-в-одному дозволили їй приїхати до онука. Вона пішла на роботу, попросила мене до няні. Я щасливий. Аліна залишила список всіх, щоб зробити і чим годувати дитину, але завжди залишається незадоволеним. Вона не зробила контакт, прийшла додому від роботи, подякував мені і мовно закрити двері за мною. Я не знаходився на неї, я вирішив дати всю свою увагу до мого онука. й



Але останнім часом на день народження Вової Аліни перед кожним сказав, що вона була нещасливою з чоловіком. Він самогубний і тільки думає про свою роботу. Все неприємно, гості не почували нічого, і почали лукати на тарілках.



Пара переїхала відпочивати на морі, означаючи, ми подивилися після онука. А під час сімейних вечерь Аліна завжди нещастя з чимось і критикує Вову. Я попросив йому, чому він переносить все це. І сказав Вова, що дочка-в-права візьме дитину і нехай йому бачити. Це те, що вона говорить в кожній боротьбі.

748957

За ці роки шлюбу Вова повільно стала темніше. Він припинив їхати на ділові поїздки, адже Аліна кинула тартруси, кажуть, що він йде на роботу і подорожі разом, і вона в цей час з дитиною повинна сидіти. Тоді Вова відмовилася від нової позиції. Щоб провести більше часу з родиною. Він сказав, що він втомився від усього, але боявся втратити дитину. Як ви можете зателефонувати йому чоловіка, якщо його дружина завжди поклала дитину? І як ви навіть можете діяти в такій ситуації? ?



Ситуація, яка виникла з сином Вери Аркадіївною, вимагає грамотного рішення. Це допоможе вам знайти сімейного психолога. Тільки фахівець може розповісти вам, як діяти в такій непростій життєвій ситуації, щоб не завдати шкоди психіці дитини і, якщо це можливо, зберегти неінтегруючий шлюб. Зіпсована дружина повинна почати відмовлятися від чоловіка, якщо вона хоче зберегти шлюб. Смузі необхідно пам'ятати, як це все почалося, чому вони вирішили з'єднати життя один з одним і чому все пройшло так далеко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное