Відчайдушні господині «п'ятий» полуниця в содовому розчині для мінімізації ризиків

сезон полуниці в повному гойдалці. Хочу насолодитися свіжими ягодами і, звичайно, підготувати їх до зими. Велике питання - Що робити з полуницею після покупки? Я чув, що є кілька способів мити продукт. Однак деякі з них викликають настій. Сьогодні ми спробуємо дізнатися, які поради від інтернету не варті яйце, і що можна безпечно використовувати в побуті.

614464

Якщо ви замочуєте полуницю в соляній воді, то деякі клопи почнуть з нього згасати. Ну, як і клопи, просто трипс личинки. Насправді вони не страшні для людини. Коли ви бачите їх, ваш апетит негайно зникне. Вирішуйте, чи замочіть ягоду на всіх.

Якщо ви вирішите, будь ласка, прочитайте наші детальні інструкції щодо посилання. Ця процедура повинна бути виконана принаймні один раз на користь відсотків. Наприклад, в один раз величезна кількість користувачів TikTok перевірили полуницю для прихованих орендарів. Для багатьох це був шок, тому що, будь ласка, ми всі миємо полуницю під проточною водою, не замислюючись про деякі помилки там.



І є відчайні господині, які використовують більш складні методи обробки ягід. Як про миття стиглої ягоди в окропі? (Не думайте так.) Так, цей метод дійсно живе в Інтернеті. Я сумніваю себе.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Спочатку потрібно вимити полуницю під проточною водою. Весь пилок і бруду відійде. Потім ягоду необхідно розсіяти окропом, вони кажуть, тому всі патогенні організми будуть знищені. Як E. coli. Ягоди не надходять. Після кип'ятіння води направляють на 5-15 хвилин у холодній воді.



Ну, всі пестициди повністю знищені! Єдине питання є, буде нічого не залишилося ягід? Я дійсно перепланований і запитаю вас, щоб дати мені знати, якщо ви чули такий метод. Ви можете використовувати його і це океї, які знають.

Як мити полуницю Як мені, найпростіший і найбільш адекватний спосіб - Соковита полуницяй Дивитися, 1 л води буде потрібно 10 г соди випічки. Ягоду покласти в отриману рідину всього за 10 хвилин. Потім просто процідити воду і промити суницю під проточною водою.



Композиція з соди підходить не тільки для полуниці. На жаль, більшість овочів, фруктів, ягід і зелені ми купуємо. Пестициди є реальністю, ми не можемо втекти. Щоб захистити себе, краще замочити все. Овочі можна «поганяти» в содовому розчині протягом 40-60 хвилин, і залишити зелень всю ніч. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, це не буде гірше для них, але це обов'язково буде краще.



Я знаю, що не всі просочені свіжі овочі та фрукти, тому що ми просто не звикли до неї. І ефект цих пестицидів на тілі не завжди відчувається. Однак це, просто ефект не миттєвий, але довгостроковий. Чому виникають ризики, коли ви можете просто отримати в звичку? замочування?

Я сподіваюся, що я не лякаю вас з тими жахівцями. Як кажуть, Забурені засоби озброєння.й Беремо разом. Що робити з полуницею після покупки? Спочатку можна замочити її в солоній воді і позбутися від тяги личинки. Але об'єктивно, це непотрібна запобіжність. По-друге, можна замочити ягоду в розчині соди. Це швидкий і зрозумілий.



І якщо ви не хочете мені замочити і довго миття, спробуйте купити тільки домашні ягоди. Стара бабуся, яка продає свою суницю на ринку навряд чи обробляє їх. Не заперечуйте себе насолоду від літнього смачного. Не витрачайте час: червоний сезон не назавжди!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное