Вона інтерв'ю її чоловіка і зрозуміла, що люди мріяли бачити нас, демонструючи стильні образи.

Чоловік вигляд дуже відрізняється від жіночого. Жінки бачать себе, а також речі, які здаються найбільш привабливими для них, в більшості випадків не збігаються з баченням чоловіків. Дуже часто буває, що коли я запитую чоловіка про свій новий крутий образ, я чую відповідь щось в стилі «Дуже, здається нормально... й

Не секрет, що смаки чоловіків і жінок мають суттєві відмінності. Я маю на увазі, що чоловіки думають про мій одяг? й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Страдиваруса (@stradivarius)



Відповідь досить проста: іноді ви хочете вразити кохану людину, одягнувшись так, що він любить. Деякі люди люблять це. Панчохи на постійній основі. Це просто смак чоловіків на жіночих нарядах залишає бажати кращого.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Страдиваруса (@stradivarius)



Яка різниця? Більшість чоловіків не піклуються про все, що ми називаємо модним і стильним. Припустимо, що деякі ліхтарі можуть бути дратівливими. В основному про форму речей. Перевага надається тому, що приємно підіймається фігурою або висаджує деякі частини тіла.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Страдиваруса (@stradivarius)



Одягаючи широкі брюки палазо, жінка швидше за все, приваблює увагу жінок, як вона сама. І це також чудово, особливо якщо вона не мала бажання приваблювати очі протилежного сексу. Те ж саме йде нареченаІ всі види чоловічого одягу, як величезні куртки або безформні сорочки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: Бершка (@bershka)



Всі ці речі виглядають дуже стильно і чудово, але в очах більшості чоловіків жінка в такому одязі. рідко бачив як об'єкт адораціїй Хоча є aesthetes, які можуть оцінити це.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: Бершка (@bershka)



Призначення, комфорт і можливості Що робити ті, хто не може прийняти рішення про свій стиль? Пам'ятайте, що ви не завжди повинні одягатися таким же чином. Ви можете флаунт. повністю різні зображення Щодня.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: Бершка (@bershka)



По-друге, завжди розгляньте аудиторіюй Якщо ви хочете вразити чоловіків сьогодні, плаття відповідно. Але якщо у ваших планах це не дивно нестандартне зображення!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: Бершка (@bershka)



Якщо ми одягнемо, будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами. більше не вартой Я не думаю. Кожен вибирає одяг, які дійсно хочуть носити. Насправді багато жінок хочуть одягатися більш відкрито, але сором'язливі або навіть бояться.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: Бершка (@bershka)



Існує третій варіант. Ви можете вибрати щось в між собою і не піти в крайні. Існує безліч варіацій одягу, які, наприклад, підкреслить форму, але не буде занадто щільною. За таким же принципом ви можете вибрати спідницю: зупинити свій вибір не на міні, але на середині зрізом. Ось трохи зображення, приваблює око більше одного чоловікаОднак ця сукня не виглядає занадто провокативно.

Яка мета вибору одягу? Вам цікавіше в комфорті, можливість залучити більше поглядів або бажання виглядати максимально стильно і красиво?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное