Справжні ознаки сучасної «побути»

Що відбувається за бажанням фотографувати? І за якими ознаками можна легко відрізнити справжню багату від претендентів? Це те, що я можу сказати про сьогодні.



Що ви думаєте, це стиль бугару і вам потрібно казкові суми, щоб добре виглядати? Поговоримо!

Почнемо з того, що «справедливий стиль» не про гроші, але про те, намагаючись здатися тим, хто ви насправді не є.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Такі люди діляться на дві категорії. Першими є ті, хто дійсно має гроші, але, крім їх багатства, вони не мають нічого іншого, щоб показати.

Другий - люди, які погані з фінансами і особистими досягненнями, але намагаються приховати його за допомогою нового iPhone купили гроші з п'ятого кредиту. Це категорія людей, які ми будемо говорити про сьогодні.



Це відчайдушні брендові вентилятори. Не хвилюйтеся, як виглядає дизайнерська справа в поєднанні з іншими шафами. Що це таке дизайнер

“Кола, нехай не дасть Варя музика цього року, але скоріше купуйте мене в сумці Louis Vuitton. Ось Нагика з наступного входу! - щось схоже, що люди думають про це коло.



А деякі з них досить підроблені брендові аксесуари для використання їх ванності.

«Що таке, що логотип Chanel? І тільки 500 рублів? Я отримав! На жаль, ніхто не відрізає від оригінального» - черговий ескіз на тему «Як здаватися багатим?



Це фундаментальна відмінність між дійсно впевненими людьми і тими, хто прагне досягти явного статусу, щоб отримати схвалення суспільства. Не соромно купити взуття на ринку. Але чому погляд на брендовані торгові марки Adidas, коли в Гаманці є саме 1000 рублів?



По-справжньому впевнений, що людина ніколи не може похвалитися своїми досягненнями, а реальна багата людина не згасить своїх мільйонів депозитів. Ці люди не беруть сотні фотографій нового автомобіля або говорять про покупку MacBook для сина.



«дощий стиль» має на увазі бідність думки, не матеріальну неадекватність.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное