Ведуться сукні та вели, щоб зняти, взуття та ювелірні вироби залишалися з prom.

У моєму житті я можу розраховувати два страшні весілля. Здавалося б, якщо весільний день не дуже багато, краще скасувати все відразу. Але неприпустимо, що не вдалося доводити до ознак долі. На жаль,

р.

Для початку я ніколи не мріяв про весілля. На відміну від решти дівчат, я рекомендую уникати занадто багато уваги. Але коли мова йде про захід, як весілля, особисті вподобання подаються на фоні. Все, що вам потрібно знати. й

Весільний номер 1. Виїжджаючи наречену і від нещасного випадку, одяг і віваль довелося орендувати. Туфлі і ювелірні вироби зліва від prom. Тільки приємно, що я пам'ятаю з цього весілля був букет з мого квіткового друга.

Так я ходив до ковроліну тьмяного реєстра в м. Мендельсонь. Навколо родичів, і попереду мене чекали потомленого погляду жінки з «хала» і її сумне слово про кораблі, плавання і сімейне життя. У мене було відчуття, що корабель мій розум був зловживаний туманом.



Після реєстратора ми пішли на місцеві пам'ятки. Дощ. Водій був свідком, який взяв машину з батька. За кілька кілометрів ми були в пригоді. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Першу символічну картину дорослого, можна сказати.

Підібравши спідницю, я вийшов в дощ і побачила ряд вагонів, витягуючи за нами. Якщо це були випадки, то більшість людей захоплять на камери і починають знімати зйомки, що сталося, що ви не бачите дуже часто. А замість того, я став предметом симпатії. І я не потурбував, що вони побачили: вівсяна наречена в дощі, тримаючи залишки букета своїми руками.



В результаті чоловік і свідк зі своєю подругою пішли на станцію. І останнє, що я пам'ятаю, є свідком, і я був змушений додому в поліцейському автомобілі. На щастя, немає бенкету.

Весільний номер 2. Другий раз я вирішив на подібні пригоди до 25 років. У цей час я вирішив, що все буде моє, що викликало багато непорозуміння з усіх. Я не хочу носити таку ж сукню, як я був запропонований.

Кільце до своєї кришки в ювелірному магазині мало вимагати від обсесивної торгової марки. Дякую, це був чудовий і елегантний. Тепер дайте мені, що один, широкий.
Наречена запропонувала зареєструватись в одному реєстрі. Для всіх. Але ні. Я був два рази раніше, і повернувся в третій раз, відчувається незручно.



Цього разу ми мали лімузин з хауфом, який заявив про те, що він був водінням Леонардо DiCaprio. Я просто недбалий. Головне, щоб отримати нормально, що водій виглядав на мене з перплексністю.

Наступний запис був набагато краще, ніж попередній. Жінка з папкою вже без пам'ятного зачіски і набагато зручніше, музика грає на рекорді. Сама людина. На даний момент я мав би покласти кільце на пальці нареченій, вона впала до підлоги.

"Бад омень" торкнувся в голову, як мій чоловік забрав і кладе на кільце, і кинув шахту в повітрі, половив його і помістив його на пальці в другий.



Тоді все було «як люди»: зйомка, хліб і сіль і ресторан з гостями. З останніми колегами чоловіка допомогли нам в подарунок. І тільки на день весілля виявилося, що ресторан був вірменським, і від розваг вони мали живі танці та інші екзотичні вистави, які розмаринували старше покоління.



Чи був це весілля я хотів? Ноп. Але як ви знаєте, весілля більше для гостей, ніж наречену і наречену. Може бути на третій раз, коли вам сподобається.

Я хочу, щоб на цей день всі наречені були щасливими. І нехай ніяких перешкод не завадить вам насолодитися чудовим подією з'єднання двох сердець.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное