Домашнього приготування курячих нуклетів для псованої дитини, яка буде краще, ніж в KFC

Нугець - улюблена страва з усіх продуктів харчування та вечірок. Мій син часто попросив мене купити для нього в КФК, але у мене є кращий варіант: більш корисний, домашній. Як приготувати свінгериЯ дізнався від мого друга шеф-кухаря ресторану і тепер я зіпсував дитину з домашніми добрими порадами.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки курячі яйця з хрусткою скоринкою. З одного погляду на цю страву, апетит вовка відіграється!



Як зробити Nuggets інгредієнти
  • 1 курячий груди
  • 1-2 ст.л. оливкової олії
  • 1 ч.л. солодка паприка
  • 0.5 халати
  • 50-70г вершкове масло
  • 2 яйця
  • 0,5 ч.л. турмерної
  • 1-2 ч.л. молока
  • 2-3 ст. борошна
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Вимити куряче філе, потім нарізати тонкими шарами, нарізати зайвий жир. Марин курка в спеції і оливковій олії. Крім того, можна також засолити в кефірі. Покладіть шматочки курки в невеликій мисці, залийте оливковою олією, сіллю і додайте спеції: паприка, чорний мелений перець. Добре і залишити на півгодини.





  2. Подрібніть хліб на крихт. Покладіть вершкове масло на сковороді і пофарбуйте його. Залийте паніровку в розтоплений вершкове масло, перемішайте, потім додайте деякі іржавійки для кольору.



  3. Курячі яйця злегка побивають виделкою, залийте молоко, сіллю і перцем. У окрему ємність залити борошном.



  4. Пануйте нагородження на трьох стадіях. По-перше, опустіть шматочки курки в борошні, потім в яйце з молоком і, нарешті, в хлібних крихтах. до



  5. Поставте на чашу накриту пергаментним папером. Випікайте в попередньо розігрітій 180-градусній духовці протягом 10 хвилин, після чого засмажте нугець і запікайте ще 10 хвилин.



  6. Саме тому курчаті нугети готові. Подавати їх соусий Рекомендуємо змішування майонезу з подрібненим часником і кріпом. Дуже добре виглядає. English, Українська, Français...





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Ми готуємо Ірину Халбнікову." Всі рецепти виготовляються з простих і доступних продуктів і багаторазово «біг» Ірина. Весь перший раз!

про:blank

Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з рецептом хрусткого курячого попкорну. Я думаю, що я завжди хотів зробити щось, як це!



Якщо я запитав: «Як зробити нуклети?», Я не соромлюся відповісти: «У духовці!» Перш за все, це так просто: викласти все на сковороді і не стояти на плиті довго, не грати з обсмаженням на олії. По-друге, ми отримуємо більше. КористьНе страшно дарувати дітям.

Не пропустіть шанс скуштувати сім'ю і друзів на цю смачну страву!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное