Якщо ви вірите в знаки і енергію речей, не дайте свій одяг ніщо.

Час від часу я роблю аудит в шафі, щоб позбутися від зайвих речей. Я знаю, де зняти старий одяг У місті я ніколи не кладаю його в сміття. Але, нещодавно я прийшов на смішний пост в Інтернеті, що говорить про те, що ви не можете відмовитися від зношеного одягу. Якщо ви вірите в ознаки і енергію речей, обов'язково ознайомтесь з цією статтею до кінця.



Вже давно вірили, що наш одяг і взуття належать до категорії найособливіших речей. Вони знаходяться в тісному контакті з шкірою та тілом. Елементи шафи здатні поглинати енергію людини, чи це позитивно або негативно. Так виявиться, що передача вашого одягу іншим людям, ви також можете перенести частину себе.



Головне занепокоєння - як незнайомець буде використовувати вашу енергію і де він буде спрямований. Наприклад, в давні часи одяг міг стати одним з елементів конспірацій і любовних заклин. У той час люди вірили в магію та іншу

Звісно, не кожна сучасна людина вірить в давні ознаки. Проте, ви не хочете знову взяти ризики. Є багато чудових речей, пов'язаних з одягом. Наприклад, вони кажуть, що надання ваших речей безкоштовно, ви можете зробити непоганий.



Таким чином, ви не повинні носити чужий одяг – ви можете взяти на себе всі види одягу. Зрозуміло, одяг людини, який пішов на небо, може бути розподілений. Вважають, що це може принести удачу і щастя іншим.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. До складу входить білизна, будь-який одяг для сну, різні аксесуари для голови, а також взуття.

Перейдіть прямо. З нижню білизну все очевидне: є тісний контакт з тілом. Одяг для спальні також щось приховане. Якщо ви даєте їм комусь, ви можете викликати неприємності.



Головний голова має потужну енергетичну силу. Вони приходять в контакт з волоссям, від яких були колись виготовлені знамениті voodoo ляльки. А ноги були пов'язані з порталом, через який йде духовне і матеріальне благополуччя. Припустимо, що ваше взуття є табу.

Красива красуня прийме до себе. Просто пара простих дій допоможе позбутися від негативних наслідків. Найлегше, що ви можете зробити, коли ви даєте свої речі для когось Запитайте на невелику винагороду.й Плата повинна бути символічною, вона буде достатньо.



Крім того, перед тим як позбутися від речей, миємо їх милом і сіллюй Мило очищить ваш одяг бруду, а сіль очищить вашу енергію. Не шкодуйте нічого. Таким чином, вони не привезуть нічого поганого для нового власника.

Один спосіб або інший, потрібно позбутися від зайвих речей. Як мінімум один раз на рік, ви повинні пройти всі речі в шафі: щось просто зраджувати, щось інше не подобається або не вписується. Чому потрібен додатковий пристрій для зберігання енергії?



До того ж ми поділилися з вами варіантами, де ви можете вручну над старістю. Обов'язково прочитайте цю статтю, якщо ви плануєте провести аудит у всьому будинку найближчим часом.

У відповідь на те, що старі речі повинні бути спалені. Щоб бути чесною, я не думаю, що це єдиний правильний варіант і віддаю перевагу більш простих рішень. Більш того, коли мова йде про одяг, краще взяти її на переробка, якщо це можливо. Ми один раз присвячуємо всю статтю на цю важливу тему екології. Я пропоную вам перевірити її.



Покажіть мені в коментарях, ви вірите в переговорах і знаках, пов'язаних з одягом? Що робити з непотрібними речами, коли мова йде про час з ними? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное