Згідно з французькими шефами, інгредієнтами 'must одружився', я для супу не так добре, але сир дійсно класний

Якість сирів є залом Франції. Таким чином, не дивно, що сир розтертий суп розпочав свою тріумфальну обробку по всьому світу з цієї країни. Згідно з легендою, варену випадково впав шматок сиру в бульйоні і був просто вражений результатом.



Сьогодні ми поєднуємо твердий сир з обробленим сиром, який легко розчиняється в окропі і надає страву вершковий аромат. Додайте картопля, моркву, іноді гриби і ковбасу, щоб зробити суп густим і насиченим додатковими відтінками смаку.

М'ясні сирні суп інгредієнти
  • 2 плавлений сир (90 г кожного)
  • 2 середня картопля
  • 1 середня цибулина
  • 1 невелика морква
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 2 скибочки білого хліба
  • 50г бекон (за бажанням)
  • сіль і перець
  • зелений


Підготовка
  1. Залийте вершкове масло в каструлі, в якому ви будете варити суп.
  2. Нарізаємо лука на неї дрібними кубиками і розташуйте її на невеликому вогні. Пройдіть до м'якого.


  3. Тим часом морква шліфується. Додаємо до цибулі і обсмажуємо 3-5 хвилин.


  4. Додайте кубокутну картоплю на цибулю. Подаруйте овочі ще 5 хвилин, щоб замочити один смак. Згідно з французькими шеф-кухарями, інгредієнтами «наречена» є гармонія смаку і аромату.
    доб.

  5. Залийте в горщик з овочами 300 мл окропу або гарячого відвару. Готуємо до готовності картоплі.


  6. Після цього залийте рідину в чашу, і залиште збивати занурювальним блендером до однорідності.


  7. Залийте в сковороді натертим сиром, додайте відвар з витертою.
    150кв.м.

  8. Після додавання сиру намагатися супу за смаком (сир може бути солоним або пряним) При необхідності солоний і перецьний.

  9. Тримайте суп на вогонь до повного розчинення сиру.
  10. Якщо в супі залишилися грудки, то можна знову пройти блендер.
  11. Посмажити деякі хліба і бекону в сковороді.
  12. Нехай суп трохи охолоне. Залийте на порційні пластини, прикрасить зелень. Додати до закладки і деякі бекони.




Я не люблю супи. Але це краще, ніж будь-який десерт. Чи не був мій син. Я дам і за деякий час просить добавку. Так я зроблю сирний суп частіше, ніж побажаю тебе. Фантастика, намагатися різних інгредієнтів і не бути мережива, щоб перетворити порцію супу в щось особливе. Смачні та успішні кулінарні експерименти!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное