Колишня жінка повернулася з Італії і хоче повернутися разом, борючись з нею

А улюблена екс-дружина може викликати багато проблем. Є тисячі таких оповідань, але одна з них дійсно захопила мене. Це історія мого друга матері. Батький Його доля завжди робить мене сумним, але дуже важко знайти спосіб з такої важкої ситуації.

Олександр Петрович розповів, що його екс-дружина повернулася з Італії. Вона пішла там, щоб працювати багато років тому. У той час вони ще одружилися і підняли трьох дітей разом.

1 999 р.

Олена Данилівна завжди любила гроші. І вона потрібна більше... Чоловік зробив гарне життя, але вона бажала. вагай Звичайно, це важко дозволити собі, якщо у вас є три діти.



Тітка Лена приступила до ідеї за кордоном. У той час була досить поширена практика. Чоловік Саші не був щасливим з ідеєю. Діти були досить старі, але... Вирощування в дитячому будинку, Олександр був найважливішим.



Спочатку він чекав коханого. Вони тільки побачили один одного на великих святах. Ці зустрічі не виглядали. Головна-курсй Вони, швидше за все, дадуть холодну посадову особу.



Після 5 років зламався терпіння Олександра Петровича, і він вирішив подати до розлучення. В цей час дружини знайшли себе особливо успішну роботу і покинули все. думки про повернення будинкуй



Через кілька років Олена вирішила повернутися. Вона врятувала гарна квартира і авто Забезпечила значний фінансовий супровід дітей. А потім Олена Данилівна раптом вирішила, що вона хотіла жити з Олександром знову. Тільки він був вже холодним і не сприймав своєї дружини, як батькой



Головний редактор Dyade Sasche є дуже самотнім. Для початку нових відносин він не працює, очевидно, вік не такий же. Він не може повернутися до своєї дружини. Забули суперечки та суди, але тривала самотність Не пропустіть. Тепер він не розуміє, як і чому він вирішив підключити своє життя з жінкою, для якої фінанси важливіше, ніж кохана людина.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное