Сучасні актори, які загартували персонажа з спортом

Хтось сказав, що немає нічого спільного між спортом і кінотеатром. Але це не вірно, бо досягти успіху в спорті або кіно, потрібно дисциплінувати і вміти працювати важко. Не дивно, що деякі сучасні російські актори Вони досягають успіху в спорті та кіно.

Звісно, такі спортивні актори як Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris або Vinnie Jones відомі у всьому світі. Але серед акторів у пострадянському просторі є багато колишніх спортсменів. Хоча часто любителі фільмів не підозрюють, що їх улюблена знаменитість в минулому професійно займається спортом і досягла великого успіху в цьому бізнесі.



Сучасні російські актори
  1. Марія Кожевникова
    Мила блондинка, яка стала дуже популярною після зйомок комедії серії «Універс», вже встигла працювати навіть заступником. Тому він може вірно назвати себе громадським діячем і політиком. А до всього цього Марія також стала майстером спорту в ритмічній гімнастиці. Хоча вона вивчала більше через бажання батьків, ніж у неї. Тепер він продовжує займатися спортом, але тільки тримати себе в хорошій формі.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    (@mkozhevnikova)



  2. Андрій Свірідов
    Якщо ми почалися з актрисою «Універра», то варто відзначити інший учасник цього проекту. Прихильник Гена вражає глядача своєю величезною висотою (212 см). Хоча це легко уявити його в кільці, він насправді був грати в баскетбол, так як він був 5. У складі білоруської національної команди, стала чемпіоном Європи. Через травму Андрію довелося кинути баскетбол у віці 25 років. Але він знайшов себе в кіно і зараз регулярно з'являється на екрані. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    (@sviridov_andrei)



  3. Христина Асмус
    Крістіна захопила гімнастика, але з 5 років займалася спортом. Як це? Для того, щоб допомогти батькам, які визначаються для підвищення чемпіона. «Повітря допускається тільки з повітрям. Ні вихідні та свята, ні прогулянок у дворі та інших дитячих рад. Хоча я не хотів, що це. Я захопив зал. Я просто чекаю, щоб вона була над, Крістіна пізніше згадувала.

    Однак спорт загартував характер дівчини. Коли вона досягла титулу кандидата на майстер спорту, вона вирішила, що вона була досить. Я поговорила з батьками і наполягав, що я піду до театру. Але молодша сестра актриси Каріна досягла більшої висоти в гімнастиці, ставши віце-чемпіон Європи в 2008 році.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Афіша Крістіна (@asmuskristina)



Хто ще може стати відомим у спорті? Микита Панфілов
Микита подобалася театру з дитинства, але водночас він міг стати відомим спортсменом. У столиці активно займався Греко-Ромянським реслінгом і перед 8-го класу вдалося стати майстером спорту, а також вступив до олімпійського резерву молодіжної команди. Микита завоював багато конкурсів, але постійні синці, травми та виснаження. Так він вирішив залишити спорт. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація М.П. (@panfilov_nikita)



Катерина Вилкова
Як дитина, її батьки дали їй ритмічну гімнастку, і в цьому випадку Катерина була досить успішним. А ще вдалося отримати звання кандидата на майстер спорту. Однак продовження спортивної кар’єри не було. Але під час літніх канікул в таборі дівчина потрапила в драматичне коло і стала серйозною зацікавленістю в театрі. Це була початок її акторської кар'єри. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Екатерина Вількова (@oldkavilochka)



Анна Семенович
Молода людина не може знати, що ця яскрава акторка, телеведуча і співачка одночасно був відомим фігурним ковзанцем. отримала звання майстра спорту міжнародного класу з фігурним катанням. Але після травми манізу спорт повинен бути пов'язаний. Але перед ефектною молодою жінкою відкрився нові можливості. Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ann_semenovich)



Роман Куртин
Уже з першого класу він пішов до всіляких клубів і секцій. В результаті навіть для школярів Роман не встиг. У віці 16 років він зацікавив рукоятку, а через рік він став чемпіоном Росії, отримав звання майстра спорту. Кілька років тому він став володарем спорту в карате. Він продовжує активно навчатися. І від зовнішнього вигляду цього актора відразу зрозуміло, що він явно друзів зі спортом. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Куртин Роман (@kurtsyn_roman)





Звичайно, всі спортсмени не можуть розміщуватися в одній статті. Отже, напишіть в коментарях, які ми не пам'ятали сьогодні і які інші російські сучасні актори заслуговують особливу увагу. І покажіть мені, спортивний успіх якого актора (або актриса) був сюрпризом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное