У спеку я віддаю барбекю з курячих грудей, шукаю шефа Василя Ємельяненка

На каналі шеф-кухаря Василь Ємельяненко та його гумористичний спосіб дарування рецептів відразу завоював серце. Що стосується самих страв, то більшість з усіх мені сподобалося короткі інструкції про те, як маринувати і правильно обсмажити шашлики з курячих грудей.



Я щасливий поділитися цим чудовим рецептом з вами! Я також залишила відео Василя Ємельяненка наприкінці статті, щоб ви також мали можливість познайомитися з цим чудовим шефом.

Курячі груди шашлик Інгредієнти
  • 1.5kg курячі груди
  • 120г Грецький йогурт
  • чилі
  • КСНУМКСг кетчуп
  • 1 болгарський перець
  • КСНУМКСмл соєвий соус
  • 1 цибулина


Підготовка
  1. Перш за все вирізати курячі груди в невеликих кубиках до 3 см (три, щоб зробити шматочки максимально ідентичними, щоб всі обсмажені рівномірно). Ми також готуємо заздалегідь мечі, на яких ми висадимо барбекю. Якщо мечі дерев'яні, їх необхідно замочити на кілька хвилин в чаші холодної води. Це робиться так, щоб вироби не поглинали сік виробів при смаженні і не спалюють.





  2. Далі ми надішлемо шматочки курки в чашу і кладемо густий грецький йогурт там. Відразу після цього додайте кетчуп і чорний мелений перець за смаком. Для барбекю вийшов успішним, Василь Ємельяненко радить не запасний перець. Не забувайте, що одна третина маринади є йогуртом, який розгладить зайву гострість і додасть м'ясню ніжний смак.





  3. Тепер в одній чаші залити 120 мл соєвого соусу і добре перемішати. До речі, сіль в рецептурі точно не задається через використання соєвого соусу. Справа в тому, що цей інгредієнт зробить м'ясо досить солоним. Тому, щоб уникнути солі, краще робити без експериментів і строго дотримуватися інструкцій.

    Після всього перемішування залиште м'ясо маринувати протягом 15-20 хвилин.

    1539557



  4. В той час як м'ясо просочене в маринаді, вирізати овочі. І після того, як ми переходимо на посадку шашлику на мечах. Не забудьте чергувати шматочки м'яса з овочами.



  5. В кінці дня, всі ми повинні зробити, щоб наш барбекю. У чистому погоді ви можете зробити це на грилі, на дощовий день ви можете зробити з панеллю для гриль. У обох варіантах страва порадує вас неймовірним смаком!





Ось натхнення відео з автора цього великого рецепта!

про:blank

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное