Вона була на переїзді в супермаркеті і очистку, коли продемонструвала з дружиною.

Що робити, якщо довгоочікувана зустріч з екс-маном не сталася так, як ви його планували, і варто турбуватися про це? Ось чому наша історія вже сьогодні. Подумайте про відповідь разом!

Минулого тижня я був на переїзді в супермаркеті. Я працюю там на рік, очистивши підлоги і очистивши спинки робітників. Вони платять копійку, але це єдина робота, яку я був прийнятий без досвіду або вищої освіти.

До цього я був домогосподарка. На вимогу чоловіка вона не влаштувала в будь-яку точку, влаштувала спільне життя. Тексти пісень, а це означає: І коли він вирішив залишити мене, я повинен якось вийти.

, Україна

Коли я з'явився на супермаркеті дверний крок з новою дружиною і дітьми з другого шлюбу, я очистила головний зал. На щастя, стійки з харчуванням є високі, вдалося втекти з прицілу, поки вони помітили мене.



Ця зустріч зробила мене серйозно думати про правосуддя життя. Ось мій ex-husband - справжній скраб, і життя щасливо, як ангел під крилом. І нова дружина - справжня краса, і діти красиві.



Я можу ледь зробити кінці, щоб оплатити Це через нього! Якщо я не був захоплений, щоб дати свою роботу один день, я досягав кар'єрних висоти, він ніколи не мріяв!



Весь час після розлучення мені сниться зустрічі. Я уявляв, як він побачив мене успішним, в розкішній сукні виходить з власного автомобіля, і гірко шкодуючи, що він відмовився від такої жінки.



Але через 5 років все вийшло дуже по-різному. Все в своєму житті виявилося якомога краще, і я приховує з підопом за стійку з злаками і сподіваємось, що він не помітить мене. Це ярмарок?

Р

Що ви думаєте про цю історію? Чому скраб відходить все, і покинена жінка повинна продовжувати стикатися з неприємностями життя? Відчуйте, щоб поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное