Я скаржаюся на мій сусід, що тераса була в засобі, тепер є тільки склад речей.

Затишний будинок з терасою – мрія багатьох мешканців міста. Але серед тих, хто вже переїжджає за межі міста ближче до природи, не існує консенсусусу на що робити з цією терасою. Деякі люди вважають, що тераса повинна бути закрита. Інші переконані, що це не повинно бути зроблено в будь-яких обставинах. Хто правильно?



Чому потрібна тераса? Це відкритий номер у вигляді розширення, де особливо приємно провести час в будь-яку погоду. Гості можуть насолодитися сім'єю і гостям. Тут можна влаштувати бенкети або просто пити чай. Просто посидіти і помилуватися природою, насправді, не залишаючи дому. Ви можете навіть повісити гамак і насолоджуватися ним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділена Дементєва Марія (@masha__mamasha)



Чому скління тераси? Підприємці закритих терас обов'язково повинні бути скління, тому що чим ще захистити себе від поганої погоди (попадання, снігопад або сильний вітер)? Іноді навіть яскраве сонце заважає занадто багато.

Хтось занурюється проектом, і тому вони вирішили глазурувати терасу, щоб зробити це місце більш затишним. Хтось, таким чином, зберігається від щітки з різних сторін пилу. І в таких ситуаціях дійсно паркан з здається більш прийнятним варіантом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання російського Дача (@rus.dacha)



Як мені здається, тераса побудована для того, щоб бути на відкритому повітрі в будь-яку погоду. Для нашої сім'ї тераса є головним місцем, де ми проводимо все літо, пише Євген.

«Зима буде запропоновано скління і розсувні вікна, але що перетворить терасу лише в інший номер. І сидять влітку тільки під дахом набагато приємніше, ніж сидячи в кімнаті навіть з вікнами відкриваються. А якщо ви відкриєте їх, ви отримаєте проект, закривши їх, ви закінчите в теплиці.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Про будинок, ремонт і всі (@vikicity)



«Наші сусіди вирішили їх. глазурй Згодом вони почали використовувати його для зберігання деяких ясен. І для відпочинку трохи додатково побудував відкритий борщ. Я не думаю, що це варто. Тільки менше світла надходить в будинок. й

«Для тих, хто любить природу, не існує особливих проблем. Якщо все правильно оформлено, а не вітер страшний. Взимку немає снігососів. З великим снігопадом може літати до 5 сантиметрів снігу. Все, що потрібно для очищення цього випадку, є лопаткою і п'ять хвилин часу. Але взимку ви можете пити гарячий чай і помилуватися сніжинками, що літають кілька метрів від нас, людина впевнений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@goncharandlobynцева)



Є ті, хто засклює терасу, щоб захистити себе від ubiquitous москітів. Але з цими і іншими обертовими комахами іноді в квартирі міста можна зустрітися з ним. А значить, в приватному будинку необхідно боротися з різними методами: використовувати захисні спреї, світлі спеціальні спіралі або спробувати народні засоби.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений SK "Your Warm Home" (@teplyedoma)



Звісно, кожен домашній табір має власні аргументи, переконання та переваги. Тому деякі насолоджуються відкритими терасами, не вражаючи, як жити по-різному. І інші глазурі, встановлюють жалюзі, кладуть кручені рулонні штори або придумують інші способи надійно забору з природи.

Чи варто це, якщо ви вже живете в приватному будинку? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное